Pod takim hasłem 03 czerwca 2017 roku w Gimnazjum Gminnym w Karolewie odbył się bal trzecioklasistów. Pomysłodawczynią była mama jednego z uczniów, przewodnicząca Rady Rodzicow, p. Małgorzata Karasik, która koordynowała przebieg prac wspólnie z p.Dorotą Syhłowyj i Grzegorzem Mackiewiczem.
Przygotowania do balu trwały kilka tygodni. Imprezę można było zorganizować dzięki zaangażowaniu rodziców z trójek klasowych oraz wychowawców, nauczycieli i samych uczniów. Dekoracja została przygotowana przez p. Annę Micuk we współpracy z p. Martą Pupel i Tamarą Furką.


Na bal przybyli uczniowie klas trzecich i zaproszeni goście- nauczyciele i pracownicy obsługi i administracji. Otwarcia imprezy dokonała p.D.Syhłowyj wraz z grupą uczniów, którzy zatańczyli poloneza i belgijkę. Następnie głos zabrał p. dyrektor i p. M.Karasik.


Wszyscy bawili się wspaniale przy muzyce serwowanej przez jednego z uczniów kl.IIIa - Marcina Skwarę. W trakcie imprezy był także czas na życzenia złożone przez wychowanków dla wychowawców i uroczyste krojenie przepięknych tortów. Pan dyrektor uświetnił zabawę pokazem jazdy na rolkach.


Uczniowie na pamiątkę otrzymali płytę – fotoreportaż.