W czwartek 30 listopada 2017 r. Duży Samorząd Uczniowski zorganizował uczniom klas IV-VII i oddziałom gimnazjalnym Szkoły Podstawowej w Kruszewcu andrzejki. Tradycyjnie tego dnia odbył się kiermasz ciasteczek z wróżbą przygotowany przez naszych uczniów i rodziców. Nie zabrakło wróżek i czarodziei, którzy dzieli się dobrą wróżbą z innymi. Odwiedzili pracowników Gminy Kętrzyn oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kętrzynie. Wiele uśmiechu i zabawy dawały wszystkim przepowiednie o przyszłości , wróżenie z kart. Każdy mógł wywróżyć sobie kim będzie w przyszłości, jaki będzie wykonywał zawód, czy pozna imię swojej sympatii. Nie zabrakło także lania wosku. Wszystko to odbyło się przy muzyce, przy której bawili się nasi uczniowie, a także nauczyciele.

Dzięki zebranym środkom, uczniowie naszej szkoły będą mieli możliwość rozwijać swoje zainteresowania i talenty otrzymując stypendium św. Mikołaja. Pamiętać należy, że każdy z nas ma jakiś talent, który powinien być i rozwijany.