Jednak to, co działo się w naszej klasie IIIb w ostatnim przedświątecznym tygodniu trzeba pokazać.
Czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia jest radosnym okresem w życiu każdego człowieka, zarówno dziecka, jak i osoby dorosłej. To również czas, który szybciej pędzi, a my mamy mnóstwo przedświątecznej pracy. A jednak rodzice z klasy IIIb znaleźli czas i na zajęcia otwarte (15 XII 2017r.), i na wspólną, klasową Wigilię (22 XII). 15 XII 2017r. w klasie IIIb było niezwykle miło i licznie. Tego dnia odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Wszystkich uczestników zajęć było 41. Rodzice wraz ze swoimi pociechami wspólnie wykonali świąteczną choinkę ze wstążeczek. Wszyscy pracowali bardzo wytrwale i w skupieniu, a efekty prac można zobaczyć na zdjęciach.


Nie mniej licznie było na naszej klasowej Wigilii. Było pięknie. Ślicznie dziękuję wszystkim rodzicom za przygotowanie potraw. Szczególne podziękowania pracującym w klasie rodzicom - zawsze mogę na Was liczyć! Dziękuję panu dyrektorowi, że wspólnie z nami był tego dnia.


Najważniejsze jednak było to, że rodzice znaleźli czas dla swoich dzieci, mimo że większość z nich pracuje zawodowo. Bycie razem zacieśnia więzi rodzinne i wprowadza cudowny nastrój, co również można zobaczyć (i poczuć) na zdjęciach.


Dziękuję serdecznie wszystkim rodzicom za obecność i pokazanie swoim dzieciom, jak bardzo je kochają. Dziękuję też nieobecnym mamom – wiem, że sercem były z nami.