Któż z nas nie zna "Kopciuszka" jednej z najpopularniejszych bajek przekazywanych u nas z pokolenia na pokolenie. Młodsze dzieci i młodzież szkolna z naszego Sołectwa "bawiły się" wspólnie w ostatni dzień ferii zimowych na balu właśnie z.... Kopciuszkiem w Szkole Podstawowej w Kruszewcu.
Podczas zabawy kilkoro uczestników przedstawiło z ogromną empatią losy Kopciuszka. Jakkolwiek by jednak historia Kopciuszka nie została przedstawiona morał pozostaje niezmienny ten sam zwycięstwa dobra nad złem.


      W trakcie imprezy zaprezentowała swoje umiejętności taneczne breakdance 4 osobowa grupa chłopców tj. Andrzej, Antek, Filip i Kuba pod okiem Instruktora Piotra. Dużo radości sprawił nam absolwent Gminnego Gimnazjum w Karolewie Miłosz , który pięknie zaśpiewał kilka aktualnych hitów oraz przygotował karaoke , zaprosił chętnych uczestników do wspólnego śpiewania. Nie zabrakło "złych Sióstr", "dobrej Wróżki", "Księcia". Zabawę uświetniły "Macocha" /pani Pedagog/ oraz "Księżniczka" /pani Dyrektor/.Dodatkowymi atrakcjami były: konkursy z nagrodami. O oprawę muzyczną zadbał DJ Paweł. W/w "Balu z Kopciuszkiem" wzięli udział zaproszeni Goście Wójt Gminy Kętrzyn, Przewodnicząca Rady Gminy Kętrzyn, Sołtys, Dyrektor ZS CKR w Karolewie. ORGANIZATORZY Serdecznie dziękujemy Sponsorom za pomoc w zorganizowaniu poczęstunku i nagród dla dzieci.