Uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej w Nakomiadach wzięli udział w konkursie organizowanym przez sieć sklepów Biedronka. Celem akcji jest motywowanie uczniów klas I-III do czytania oraz tworzenia własnych historii, a zatem do rozwijania kreatywności i wyobraźni.

Zadaniem pierwszaków było narysowanie dalszych losów Gangu Słodziaków. Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością. Słodziakowe zwierzaki bawiły się w chowanego, odegrały mecz piłki nożnej, odbyły lot balonem, samolotem, a nawet wylądowały w kosmosie. Nie ominęło ich również grzybobranie oraz zabawa halloweenowa.


Tak prezentują się wyniki plastycznych zmagań:

I miejsce Jeremiasz Wyszomirski
II miejsce Maja Ostrowska
III miejsce Maria Karasik i Aleksandra Sójka

 

Wyróżnienia:


Lena Banach
Fabian Pawłowski
Zdzisław Rogoziński
Dagmara Łuczkiewicz

 

Wszystkie zaprezentowane na kartkach pomysły zasługiwały na uznanie, dlatego każde dziecko otrzymało dyplom oraz upominek. Sponsorami nagród byli: sieć sklepów Biedronka oraz rodzice uczniów klasy I.

Prace pierwszaków powędrowały dalej. Trzymamy kciuki, aby jurorzy w konkursie na szczeblu ogólnopolskim byli nimi zachwyceni tak jak my. Gratulujemy wszystkim małym artystom i życzymy dalszych sukcesów. Pieczę nad konkursem sprawowała pani Katarzyna Łopacka.