Dzień Zakochanych, Lubiących i Dobrze innym życzących, czyli 14 lutego stał się okazją do zorganizowania w naszej szkole walentynkowego kiermaszu. Podczas każdej przerwy uczniowie mogli zakupić kartki, serduszka z koralików Pyssla, gipsowe ozdoby, lizaki oraz galaretki z bitą śmietaną. Stoisko z upominkami cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. W tych dniach panował radosny nastrój. Kiermasz z okazji Dnia św. Walentego odbył się w naszej szkole po raz pierwszy. Jednak obserwując zaangażowanie uczniów, chętnie podejmiemy się kolejnego wyzwania już za rok. Pomysłodawcą urozmaicenia obchodów Święta Zakochanych była pani Katarzyna Łopacka przy współpracy z panią Justyną Gregorczyk. Celem akcji było zebranie funduszy na realizację różnych działań na rzecz szkoły. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji.

Dodatkową atrakcją w tych dniach była poczta walentynkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Zabawa miała na celu podtrzymanie najpopularniejszej tradycji związanej z Dniem Zakochanych, czyli wysyłania liścików i kartek miłosnych. Na osoby, które chciały obdarować bliskich czekał kosz, pełniący funkcję skrzynki pocztowej. 14 lutego, od samego rana odbyło się dostarczanie kartek do adresatów. Wszyscy z niecierpliwością czekali na tę chwilę. Poczta walentynkowa była dla uczniów okazją do sprawienia komuś niespodzianki, a także do wyznania swoich uczuć - urozmaiciła szkolną codzienność.