GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: promocja@gminaketrzyn.pl

 O GMINNYM OŚRODKU KULTURY 

     "Rodzice - dzieciom" pod takim hasłem 02 czerwca 2017 r. w Pręgowie obchodziliśmy coroczny Dzień Rodziny. Wspólnie z dziećmi, rodzicami i zaproszonymi gośćmi świętowaliśmy Dzień Mamy, Dziecka i Taty. Z życzeniami i słodkościami przyjechali do nas p. Marta Szmyd - dyr Gminnego Ośrodka Kultury oraz p.Tadeusz Deptuła - radny Gminy Kętrzyn, który wsparł nas również finansowo. Bogaty zestaw atrakcji przyprawiał o zawrót głowy. Było coś zarówno dla ciała jak i dla ducha. Niewątpliwie gwiazdami naszej uroczystości okazały się panie: Ela Sobczuk, Basia Graczyk, Dorota Domurad, Ela Waszczuk, Agnieszka Pietrin oraz Ela Szydłowska, które wystąpiły w części artystycznej.

Popisały się swoim talentem aktorskim, recytując znane wszystkim wiersze Jana Brzechwy oraz wokalnym wykonując piosenkę "Szczotka, pasta...". Wszystko to dla najmłodszych mieszkańców Pręgowa.


Jednak największy aplauz i gromkie brawa zebrała bajka satyryczna "Czerwony Kapturek". Salwy śmiechu ze strony widowni można było słyszeć przez cały czas trwania przedstawienia.
Po występach rozpoczął się czas wesołych zabaw i szaleństw. Na najaktywniejszych uczestników czekały konkursy i zadania, po których każdy otrzymał nagrodę ufundowaną przez GOK. Wielką atrakcję zapewniła p. Marta Szmyd zapraszając strażaków z OSP Karolewo. Dzieci miały okazję do przejażdżki wozem strażackim.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się aby tego dnia było wesoło, miło i smacznie, po prostu rodzinnie.