GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: promocja@gminaketrzyn.pl

 O GMINNYM OŚRODKU KULTURY 

      Jesienne dni mijają nam szybko. Po przyjściu ze szkoły pędzimy do świetlicy. Odrabiamy lekcje, by pozostały czas spędzić na zajęciach plastycznych, wyjazdach do kina, spotkaniach z przyjaciółmi, rozmowach i zabawie.
Pod koniec września naszą świetlicę odwiedziły dzieci, które przyjechały z Niemiec. Anastasia i Joy chętnie uczestniczyły w zajęciach. Wspólnie uczyliśmy się języków. Ze Stevenem, który jest już dorosły rywalizowaliśmy w grze w tenisa stołowego. 27 października udaliśmy się do kina na film pt: ”Emotki”. Po powrocie o godzinie 19.00 Monika zaproponowała nam zabawę muzyczną. Zgodziliśmy się bez wahania. Nasze harce trwały do godziny 22.00.


8 listopada skorzystaliśmy z zaproszenia i wybraliśmy się do świetlicy w Biedaszkach Małych na event zorganizowany w ramach projektu “E-KOMPETENCJE bez barier”. Wzięliśmy udział w dyskusji o bezpieczeństwie w sieci, w konkursie składania papieru i quizie, w którym dwaj nasi reprezentanci Filip i Olaf otrzymali nagrody rzeczowe. 18 listopada ponownie pojechaliśmy do kętrzyńskiego kina Gwiazda na film 3D pt: ”Potworna rodzinka”.


Z niecierpliwością czekamy na kolejne atrakcje i wyjazdy.