GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: promocja@gminaketrzyn.pl

 O GMINNYM OŚRODKU KULTURY 

      Dnia 16 czerwca br . został zorganizowany wyjazd dla dzieci i młodzieży do Giżycka do portu na rejs statkiem . Wyjazd został ufundowany z nagrody, które dzieci otrzymały za wygrany projekt "Pokaz Mody" z Fundacji Kółko Graniaste. Rej był po jeziorze Niegocin w Giżycku. Największa atrakcją dla dzieci była jazda na gokartach i zrobienie sobie tatuaży z henny. Po wszystkich atrakcjach dzieci i młodzież poszła na plaże i molo, gdzie robiły sobie zdjęcia a na koniec uczcili wyjazd lodami. Pogoda dopisała wszystkim i bardzo miło spędzili czas, wszyscy byli zadowoleni.
Chcielibyśmy podziękować wszystkim mamom, które pojechały razem z dziećmi aby sprawować nad nimi opiekę. Duże podziękowania dla Pani Matry Szmyd za zorganizowanie przejazdu do Giżycka, jak również wszystkim chętnym którzy wspomogli projekt. Zachęcamy wszystkich do dalszej współpracy w naszej świetlicy w Linkowie.

 

      W imieniu Radnej Gminy Kętrzyn - Pani Beaty Bohdanowicz i Pani Sołtys wsi Linkowo chcielibyśmy podziękować Gminnemu Ośrodkowi Kultury w Kętrzynie za ufundowanie nagród dla dzieci z okazji Dnia Dziecka, który odbył się 2 czerwca br. w miejscowości Kotkowo.


Beata Bohdanowicz