GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: promocja@gminaketrzyn.pl

 O GMINNYM OŚRODKU KULTURY 

       Tradycyjna, coroczna zabawa karnawałowa dla dzieci organizowana w Pręgowie odbyła się w czwartek 24 stycznia 2019 r. W tym dniu w świetlicy rozbrzmiewała muzyka i radosny śmiech - udekorowana balonami, zachęcała do szalonej zabawy.
Po oficjalnym przywitaniu milusińskich i zatańczeniu w kółeczku' wspólnie udaliśmy się do czterech krain: Ruchu Twórczego, Wiedzy, Pozytywnej Reakcji i Wyobraźni. W każdym z tych miejsc czekały na nas nieprzypadkowe zadania. W pierwszej krainie zmierzyliśmy się z muzyką poważną; na stacji Wiedza, musieliśmy wykazać się swoimi wiadomościami z różnych dziedzin; zaś w krainie Pozytywnej Reakcji - przyjrzeliśmy się doświadczeniom chemicznym. Przy ostatniej stacji mogliśmy dać upust naszym malarskim fantazjom.


Atrakcjom i konkursom nie było końca. Zabawy z kartką papieru, przebieranki, zgaduj - zgadula, wspólne tańce integracyjne - to tylko niektóre z karnawałowych propozycji.
Dla uczestników przygotowany został również pyszny poczęstunek, podczas którego dzieci mogły odpocząć od szaleństw.


Każdy mały balowicz za udział i wytrwanie w wyzwaniach otrzymał kolorowy dyplom i upominek ufundowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Kętrzynie.

Serdeczne podziękowania kieruję do wszystkich osób, bez których ta zabawa nie byłaby tak udana!