Przedmiotem przetargu jest lokal mieszkalny Nr 16 o pow. 64,88 m2, składający się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i p.pokoju, usytuowany na parterze budynku nr 24 położonym na działce oznaczonej nr 14/39 o pow. 1286 m2 w obrębie Karolewo wraz z udziałem 593/10 000 w częściach wspólnych budynku i działki. 

 

Zobacz szczegóły

 

 

      Już w niedzielę 12 lipca „Niedzielny obiad z widokiem na jezioro” zostanie przygotowany dla Państwa przez Koło Gospodyń Wiejskich „Ale Babki” z Nakomiad.
W menu znajdziecie Państwo tradycyjne dania polskiej kuchni jak również domowe wypieki

Paweł Bobrowski - Wójt Gminy Kętrzyn i KGW „Ale Babki” serdecznie zapraszają mieszkańców Gminy Kętrzyn oraz przybyłych gości na Teren Rekreacyjno-Wypoczynkowy nad Jeziorem Moj w Czernikach na „Niedzielne obiady z widokiem na jezioro”. W każdą niedzielę aż do 6 września na naszym terenie czekać na Państwa będą nowe, zaskakujące kompozycje kulinarne przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Kętrzyn. Przygotowane obiady pozwolą nie przerywać relaksującego pobytu na łonie natury.

        Chcesz odpocząć a potem zjeść smaczny obiad w rodzinnym gronie?
Gmina Wiejska Kętrzyn serdecznie zaprasza mieszkańców Gminy Kętrzyn oraz przybyłych gości na Teren Rekreacyjno-Wypoczynkowy nad Jeziorem Moj w Czernikach na „Niedzielne obiady z widokiem na jezioro”. Co tydzień począwszy od 5 lipca aż do 6 września na naszym terenie czekać na Państwa będą nowe, zaskakujące kompozycje kulinarne przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Kętrzyn. Przygotowane obiady pozwolą nie przerywać relaksującego pobytu na łonie natury.