Artykuły z kategorii

Ogłoszenia

Gminny Ośrodek Kultury

Lekcja historii

23-05-2018 Gminny Ośrodek Kultury

        Mieszkamy i uczymy się na Mazurach, ale czy znamy dzieje tej ziemi? Aby choć trochę zgłębić historię tych terenów i ludzi, którzy je zamieszkiwali dzieci i młodzież...

Więcej

     Jedną z wielu tradycji naszej szkoły jest Dzień Samorządności , który odbywa się corocznie 8 marca i organizowany jest przez Samorząd Uczniowski. Tego dnia zostały odwrócone role. Teraz to uczniowie stali się nauczycielami. Lekcje prowadzone w młodszych klasach przez starsze koleżanki sprawiły wiele radości dały niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom, którzy bardzo chętnie brali udział w zajęciach. Nie zabrakło konkursów, zabaw integracyjnych. Ten dzień był wyjątkowy, bogaty w nowe doświadczenia, które na długo zostaną w pamięci naszych uczniów.