Artykuły z kategorii

Ogłoszenia

XLV SESJA RADY GMINY KĘTRZYN - 29marca 2018 r.

22-03-2018 Ogłoszenia

PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD XLV SESJI RADY GMINY KĘTRZYN w dniu 29 marca 2018 roku (czwartek) o godz. 10.00 w sali Sesyjnej Urzędu Gminy...

Więcej

     Jedną z wielu tradycji naszej szkoły jest Dzień Samorządności , który odbywa się corocznie 8 marca i organizowany jest przez Samorząd Uczniowski. Tego dnia zostały odwrócone role. Teraz to uczniowie stali się nauczycielami. Lekcje prowadzone w młodszych klasach przez starsze koleżanki sprawiły wiele radości dały niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom, którzy bardzo chętnie brali udział w zajęciach. Nie zabrakło konkursów, zabaw integracyjnych. Ten dzień był wyjątkowy, bogaty w nowe doświadczenia, które na długo zostaną w pamięci naszych uczniów.