Artykuły z kategorii

Ogłoszenia

Zaproszenie

18-06-2018 Ogłoszenia

      Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XVI Turnieju Piłki Nożnej Mieszkańców Gminy Kętrzyn o Puchar Wójta.  Turniej odbędzie się 30 czerwca...

Więcej

     W dniu 11 IV 2017 r. w siedzibie KP PSP odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom". Konkurs zorganizowany został przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie i Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej w Kętrzynie. Turniej odbył się w trzech grupach wiekowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy V w składzie: Maciej Szmyd, Kacper Koczergo i Maciej Hejduk z klasy IV. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test składający się z pytań dotyczących ochrony przeciwpożarowej, znajomości sprzętu gaśniczego, udzielania pierwszej pomocy, ochrony środowiska, a także o trudnej i odpowiedzialnej pracy strażaków.

 

Tegoroczne zmagania zakończyły się zajęciem I miejsca przez ucznia klasy czwartej Macieja Hejduka , który reprezentować będzie powiat kętrzyński w eliminacjach wojewódzkich. Wszyscy uczestnicy za udział w konkursie zostali nagrodzeni dyplomami, a zwycięzcy dodatkowo nagrodami rzeczowymi.