Artykuły z kategorii

Ogłoszenia

Program użyczania kompostowników na terenie Gminy Kętrzyn

23-05-2018 Ogłoszenia

      Informuję, iż Uchwałą nr XLII/259/2017 Rady Gminy Kętrzyn z dnia 20 grudnia 2017 r. został przyjęty Program użyczania kompostowników na terenie...

Więcej

Gminny Ośrodek Kultury

Lekcja historii

23-05-2018 Gminny Ośrodek Kultury

        Mieszkamy i uczymy się na Mazurach, ale czy znamy dzieje tej ziemi? Aby choć trochę zgłębić historię tych terenów i ludzi, którzy je zamieszkiwali dzieci i młodzież...

Więcej

      Przez dwa tygodnie ferii zimowych dzieci brały udział w zajęciach i zabawach. Oprócz zorganizowanych wyjazdów uczestnicy korzystali z dostępnych gier planszowych, komputerów, kolorowanek oraz aktywnie trenowali grę w ping ponga. Dużym zainteresowaniem cieszyła się gra w „Wisielca”.
Podczas ferii został zorganizowany wyjazd do kręgielnię w Kętrzynie. To doskonały sposób na wspólna zabawę i sportowe emocje.
Razem z mieszkańcami Trzech Lip korzystaliśmy z atrakcji basenu Tropikana w Mikołajkach.


Tradycyjnie podczas ferii został zorganizowany bal karnawałowy. Ogromną radość sprawiło dzieciom wcielenie się w różne postacie bajkowe. Przebierańcy chętnie brali udział we wspólnych zabawach i konkursach. Najciekawsze przebrania zostały nagrodzone.
Nie zabrakło również zajęć kulinarnych, na których piekliśmy gofry – nasz ulubiony deser.


W ostatnim dniu ferii wzięliśmy udział w III Turnieju Tenisa Stołowego w Nakomiadach. Naszą świetlicę dzielnie reprezentowali: Adrian Ciborski, Dominik Popielarz, Michał Szykowski.
Dziękuję za pomoc w organizacji zimowego wypoczynku: Pani Renacie Olechnowicz, Pani Anecie Sadlak, Pani Justynie Sokołowskiej, Panu Marianowi Olechnowicz. Dzieciom i młodzieży serdecznie dziękuję za miło spędzony czas.