Artykuły z kategorii

Ogłoszenia

Wystartowała IX edycja „Akademii Bezpiecznego Puchatka” – największego programu edukacyjnego o temat…

20-09-2017 Ogłoszenia

     Wraz z początkiem roku szkolnego, już po raz IX, wystartowała „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Ta znana i ceniona przez nauczycieli ogólnopolska akcja...

Więcej

     Choć tegoroczna zabawa karnawałowa w Pręgowie przeszła już do historii to wspomnienia pozostaną na dłużej. W piątek 10 lutego 2017 r. w naszej świetlicy udekorowanej balonami i serpentyną bawiliśmy się przed nadchodzącym Wielkim Postem.
Dzieci przebrane w kolorowe stroje wcieliły się w bohaterów bajek i filmów. W rytmie smerfowych hitów i dziecięcych przebojów pląsaliśmy po sali. Tańce przelatane były ciekawymi konkursami : " gorący kapelusz" , "balonowe zadania" , "zimowe zagadki"... . Zarówno zwycięzcy jak i uczestnicy nagradzani byli łakociami.
Słodki bufet, frytki oraz pizza pozwalały zregenerować utracone siły. Tańcem Mai zakończyliśmy wspólną zabawę aby przekazać parkiet dorosłym, którzy również chcieli skorzystać z karnawałowego szaleństwa.


Na imprezowiczów czekał balowy stragan. Czapki, peruki oraz karnawałowe gadżety przydały się do zmiany wizerunku i wyśmienitej zabawy.

Dziękuję Basi, Eli, mamom i babciom dzieci za pomoc w tym dniu oraz wszystkim darczyńcom a w szczególności Tadeuszowi Deptule.

Kolejna zabawa karnawałowa już za rok!