Artykuły z kategorii

Ogłoszenia

Zaproszenie

18-06-2018 Ogłoszenia

      Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XVI Turnieju Piłki Nożnej Mieszkańców Gminy Kętrzyn o Puchar Wójta.  Turniej odbędzie się 30 czerwca...

Więcej

     Każdą przerwę w nauce spędzamy aktywnie. Oprócz licznych zajęć w świetlicy, wyjeżdżamy. Naszą pasją są podróże. 30 stycznia 2017 r. wybraliśmy się na basen Tropikana do Mikołajek. Pod czujnym okiem ratowników i opiekunów z radością korzystaliśmy z wielu atrakcji wodnych. Pomimo niskiej temperatury, wypływaliśmy na zewnątrz, hartując ciało.
2 lutego 2017 r. udaliśmy się do kręgielni. Rywalizowaliśmy ze sobą w dwóch grupach. Po konkurencji sportowej poszliśmy do restauracji na obiad. Kiedy wróciliśmy do świetlicy, czekała na nas niespodzianka - tort ufundowany przez Panią Iwonę i Pana Andrzeja.


3 lutego 2017 r. wzięliśmy udział w turnieju tenisa stołowego w Nakomiadach. Naszą świetlicę reprezentowali chłopcy: Szymon Krzynowek, Olaf Lubelski, Damian Macioszczyk, Kacper Siwicki i Jakub Żelepień. Spośród całej piątki najlepszym zawodnikiem okazał się Olaf. Towarzyszył nam Pan Andrzej, który zapewnił darmowy transport i bezpieczną podróż.
Wolne od nauki dni minęły szybko. Czekamy na kolejne.


Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy bezinteresownie pomogli w realizacji naszych planów. Dobro, które nam dajecie, wraca do Was z podwójną siłą.


Pozdrawiamy:
Pana Pawła Bobrowskiego Wójta Gminy Kętrzyn,
Panią Jadwigę Nowińską - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury,
Pana Ryszarda Waszkiewicza,
Panią Alinę Romejko,
Panie Teresę Juchniewicz i Bożenę Ciborską,
Państwa Iwonę i Andrzeja Skóra,
Rodziców.