Artykuły z kategorii

Ogłoszenia

Informacja dotycząca opłat za zmniejszenie naturalnej retencji terenowej

14-03-2018 Ogłoszenia

      Z dniem 1 stycznia 2018 r. weszła w życie ustawa z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne (Dz...

Więcej

      W czasie ferii jak i w miesiącu lutym w świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi Kętrzyńskiej przygotowany dla dzieci został szeroki wachlarz propozycji spędzenia czasu zarówno w świetlicy jak i poza nią. Graliśmy w różnego rodzaju gry planszowe, karciane, komputerowe. Dzieci nie narzekały na nudę, również aktywnie spędzały czas. Największym zainteresowaniem cieszyły się różnego rodzaju zabawy na świeżym powietrzu, nauka jazdy na łyżwach, zjeżdzanie na sankach czy ognisko.

 
Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się w ostatnim dniu ferii na balu. Były m.in. kółeczka, tańce w parach na gazetach, taniec z balonem, krzesełka. W trakcie zabawy wszystkie dzieci kosztowały słodkiego poczęstunku.


Oprócz tego skorzystaliśmy z wielu atrakcji poza terenem świetlicy. Byliśmy w kętrzyńskim Kinie "Gwiazda" na animowanym filmie "Sing", regularnie odwiedzaliśmy lodowisko oraz sale bilardową w Hali Mistrzów.


14 lutego w walentynki zdobiliśmy serduszkowe ciasteczka braliśmy udział w zabawie "rozbite serca", quizie walentynkowym oraz losowaniu swojej drugiej połówki.
Serdecznie dziękujemy za pomoc rodzicom a w szczególności Pani Małgosi, Emilce, Renacie oraz Panu Adamowi, Jarkowi oraz Kamilowi.