Artykuły z kategorii

Inicjatywy i projekty

Przebudowa dróg gminnych

10-08-2017 Inicjatywy i programy

      Dnia 09.08.2017 Wójt Gminy Kętrzyn Paweł Bobrowski podpisał umowę z Wojewodą Warmińsko-Mazurskim Arturem Chojeckim o dofinansowanie zadania pn. „Przebudowa dróg gminnych...

Więcej

     26 kwietnia na boisku szkolnym w Biedaszkach odbyły się Mistrzostwa Gminy Kętrzyn w wielobojach lekkoatletycznych. Wystartowało 90 uczniów!!! Konkurencje czwórboju lekkoatletycznego wygrały dziewczęta i chłopcy z Wilkowa. Najlepszymi zespołami w trójboju lekkoatletycznym zostały dziewczęta i chłopcy z Kruszewca. Zwycięskie drużyny będą reprezentowały Gminę Kętrzyn w zawodach powiatowych. Indywidualnie w zawodach czwórbojowych zwyciężyli Julia Bach z Wilkowa i Maciej Szmyd z Kruszewca. Jest to niespodzianka, bo są oni dopiero piątoklasistami.

Najlepszymi trójboistami zostali Oliwia Sabal i Joachim Charubin z Kruszewca.

 

 

 

Czwórbój lekkoatletyczny dziewcząt:

1. SP Wilkowo 737

2. SP Nakomiady 535

3. SP Kruszewiec 508

4. SP Biedaszki 447

 

1. Julia Bach W 183

2. Malgorzata Gniazdowska N 173

3. Maryla Kowalczyk W 164

4-5.Oliwia Kuberska W 161

4-5.Paulina Podbielska K 161

6.Wiktoria Krzemińska N 133

7.Paula Staniszewska W 122

8.Julia Krysiak N 112

9.Olga Ogłodzińska W 107

10.Katarzyna Sadlak B 103

11.Julia Olechnowicz B 98

12.Magda Gołebiewska K 97

13.Julia Szara W 95

14.Magda Grabias B 94

15.Sandra Białobrzeska K 93

16.Kinga Roicka B 83

17.Natalia Lewicka K 81

18.Joanna Gradowicz K 76

19.Maja Klesz N 75

20.Sandra Ciborska B 69

21.Anna Brusiło K 68

22.Dominika Lewkowicz B 56

23.Magad Sosnowska N 42

24.Kinga Krzemińska N 31

 

 

Czwórbój lekkoatletyczny chłopców

1.SP Wilkowo 675

2.SP Kruszewiec 608

3.SP Biedaszki 448

4.SP Nakomiady 277

 

1.Maciej Szmyd K 192

2.Gracjan Bagiński W 155

3.Paweł Sańko W 151

4.Kacper Harkot W 139

5.Norbert Lewicki K 136

6.Kacper Żelepień B 119

7.Krystian Lewicki K 118

8.Łukasz Ogłodziński W 117

9.Marcin Książek W 113

10.Szymon Ptak B 105

11.Krystian Miętkiewicz B 101

12.Maksymilian Wilkaniec B 83

13-14.Szymon Kalata K 81

13-14.Norbert Włoszek K 81

15.Fabian Pigocki W 79

16.Bartosz Gustajtis K 78

17.Szymon Bomber N 73

18.Igor Siok N 71

19.Mateusz Mazurek N 47

20.Szymon Przespolewski N 44

21.Aleks Snacki N 42

22.Hubert Dąbrowski B 40

23.Krzysztof Boczulak B 29

24.Jakub Gronkiewicz N 22

PK Jakub Gustajtis K 127

 

Trójbój lekkoatletyczny dziewcząt

1.SP Kruszewiec 253

2.SP Wilkowo 221

3.SP Biedaszki 178

4.SP Nakomiady 141

 

1.Oliwia Sabal K 75

2.Maja Kasprzak K 68

3-4.Zofia Kuczyńska W 64

3-4.Katarzyna Łuba N 64

5.Amelia Grabowska B 62

6-7.Maja Marcinkowska W 57

6-7.Amelia Masna K 57

8-10.Agata Aleksandrowicz W 53

8-10.Kinga Stefanowicz K 53

8-10.Kornelia Zapałowska B 53

11.Ola Rutkowska K 49

12.Marta Fenik W 47

13.Oliwia Sidorowicz K 43

14-16.Zuzanna Chruścińska B 36

14-16.Daria Koziorzemska W 36

14-16.Edyta Mazurek N 36

17.Amelia Dąbrowska B 27

18.Martyna Wysocka B 25

19.Lidia Ostrowska N 22

20.Paulina Powierza N 19

21.Emilia Skrodzka N 18

 

Trójbój lekkoatletyczny chłopców

1.SP Kruszewiec 241

2.SP Nakomiady 195

3.SP Wilkowo 185

4.SP Biedaszki 152

 

1.Joachim Charubin K 72

2.Jakub Bartoszewicz K 69

3.Mikołaj Podsiad N 67

4-5.Tomasz Makarewicz W 58

4-5.Kacper Ostrowski N 58

6.Olaf Szymanowski K 55

7.Marek Dobrzyński B 51

8.Mikołaj Pigocki W 50

9.Błażej Kolbus B 46

10.Bartosz Pędzich K 45

11.Mateusz Kossowski W 42

12.Kacper Napierała N 38

13.Patryk Staniszewski W 35

14.Damian Wicha N 32

15.Alan Chomka K 31

16-17.Bartłomiej Brzostek W 29

16-17.Krzysztof Boczulak B 29

18.Alan Mejcz B 26

19-20.Przemysław Bomber N 21

19-20.Dariusz Dobrzyński B 21

 

 

Najlepsze wyniki czwórboistów

 

60 metrów

1.Paulina Podbielska K 9,0

2.Julia Bach W 9,2

Małgorzata Gniazdowska N 9,2

1.Maciej Szmyd K 8,8

2.Krystian Lewicki K 8,9

3.Gracjan Bagiński W 9,2

 

 

Skok w dal

1.Małgorzta Gniazdowska N 3,60

2.Paulina Podbielska K 3,55

3.Julia Bach W 3,40

Julia Olechnowicz B 3,40

1.Maciej Szmyd K 3,90

2.Szymon Ptak B 3,72

3.Gracjan Bagiński W 3,65

 

Rzut piłeczką palantową

1.Oliwia Kuberska W 36

2.Małgorzata Gniazdowska N 35,5

3.Maryla Kowalczyk W 35

Paula Staniszewska W 35

1.Maciej Szmyd K 50

2.Paweł Sańko W 48

3.Kacper Harkot W 44

 

Bieg na 600 metrów

1.Oliwia Kuberska W 2,22

2.Julia Bach W 2,24

3.Paula Staniszewska W 2,32

 

Bieg na 1000 metrów

1.Gracjan Bagiński W 3,41

2.Maciej Szmyd K 3,55

Kacper Harkot W 3,55

 

Najlepsze wyniki trójboistów

 

60 metrów

1.Oliwia Sabal K 10,3

2.Maja Kasprzak K 10,6

1.Jakub Bartoszewicz K 9,6

2.Joachim Charubin K 9,9

3.Mikołaj Pigocki W 10,0

 

Skok w dal

1.Kornelia Zapałowska B 3,05

2.Maja Kasprzak K 3,00

Agata Aleksandrowicz W 3,00

1.Joachim Charubin K 3,25

2.Mikołaj Podsiad N 3,20

 

Rzut piłeczką palantową

1. Zofia Kuczyńska W 26,5

2. Maja Marcinkowska W 25

3. Amelia Masna K 22

1. Mikołaj Podsiad N 32

Tomasz Makarewicz W 32

3. Joachim Charubin K 28