Artykuły z kategorii

Ogłoszenia

Program użyczania kompostowników na terenie Gminy Kętrzyn

23-05-2018 Ogłoszenia

      Informuję, iż Uchwałą nr XLII/259/2017 Rady Gminy Kętrzyn z dnia 20 grudnia 2017 r. został przyjęty Program użyczania kompostowników na terenie...

Więcej

Gminny Ośrodek Kultury

Lekcja historii

23-05-2018 Gminny Ośrodek Kultury

        Mieszkamy i uczymy się na Mazurach, ale czy znamy dzieje tej ziemi? Aby choć trochę zgłębić historię tych terenów i ludzi, którzy je zamieszkiwali dzieci i młodzież...

Więcej

     Komplet zwycięstw i pierwsze miejsce w grupie, tak można krótko podsumować udział reprezentacji Gimnazjum Gminnego w Karolewie w turnieju eliminacyjnym o Mistrzostwo Województwa LZS w halowej piłce nożnej.
15 marca w hali sportowej w Barcianach odbyła się I runda, w której wystąpiły zespoły z Węgorzewa, Pozezdrza, Karolewa oraz Barcian. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” 2x10 minut. W najciekawszym spotkaniu, decydującym o pierwszym miejscu, drużyna z Karolewa pokonała rywali z Gminy Barciany 1:0. I to te dwa najlepiej i najrówniej grające zespoły awansowały do półfinałów Mistrzostw Województwa.

 


Kolejność turnieju:


I- miejsce – Gimnazjum w Karolewie
II – miejsce- Gimnazjum w Windzie
III – miejsce- Gimnazjum w Pozedrzu
IV – miejsce- Gimnazjum w Węgorzewie


Wyniki Karolewa:


Gimnazjum Karolewo – Gimnazjum Węgorzewo 3 :0
Gimnazjum Karolewo – Gimnazjum Pozedrze 4 :2
Gimnazjum Karolewo – Gimnazjum Winda 1 : 0


Skład drużyny z Karolewa: Marcin Skwara, Patryk Masny, Mikołaj Koziej, Kacper Moroz, Robert Klimkowski, Jakub Piaścik, Jakub Szuchalski, Grzegorz Jakubiec, Jakub Żelepień, Michał Sadlak, Michał Rutkowski, Dominik Popielarz.