Artykuły z kategorii

     50 uczniów Gminy Kętrzyn wystartowało w 17 pływackich gminnych zawodach.
 Czworo uczniów obroniło zeszłoroczne tytuły:


- Kacper Koczergo;
- Weronika Snacka;
- Dominik Chomka;
- Jakub Żelepień.

 


Po raz pierwszy tytuły mistrzowskie zdobyli:
- Paulina Podbielska;
- Wiktor Dębski.


Wszyscy uczniowie pływali na dystansie 25 metrów stylem dowolnym. Najbardziej wartościowe wynik uzyskali Kacper Koczergo 19,58 z SP Kruszewiec i Weronika Snacka 19,24 z Gimnazjum Karolewo.Wyniki szkół podstawowych:


Dziewczęta


1. Paulina Podbielska SP Kruszewiec 21,72
2. Joanna Koczergo SP Kruszewiec 22,71
3. Wiktoria Krzemińska SP Nakomiady 24,66
4. Julia Syhłowyj SP Kruszewiec 27,66
5. Wiktoria Świerkowska SP Biedaszki 29,10
6. Maja Kasprzak SP Kruszewiec 30,01
7. Małgorzata Gniazdowska SP Nakomiady 31,66
8. Kornelia Sieklucka SP Wilkowo 35,94
9. Dominika Lewkowicz SP Biedaszki 42,08
10. Maja Klesz SP Nakomiady 43,96


Chłopcy


1. Kacper Koczergo SP Kruszewiec 19,58
2. Joachim Charubin SP Kruszewiec 22,95
3. Krystian Lewicki SP Kruszewiec 23,76
4. Aleks Snacki SP Nakomiady 24,28
5. Kacper Harkot SP Wilkowo 25,74
6. Kacper Żelepień SP Biedaszki 26,00
7. Szymon Ptak SP Biedaszki 26,65
8. Filip Gut SP Wilkowo 30,62
9. Gracjan Bagiński SP Wilkowo 31,05
10. Daniel Krychniak SP Biedaszki 31,97
11. Norbert Włoszek SP Kruszewiec 32,13
12. Patryk Kuczyński SP Wilkowo 35,64
13. Maksymilian Wilkaniec SP Biedaszki 38,68
14. Igor Siok SP Nakomiady 45,41


Wyniki szkół gimnazjalnych


Dziewczęta


1. Weronika Snacka Karolewo 19,24
2. Julia Siemaszko Wilkowo 20,62
3. Kornelia Kuberska Wilkowo 20,96
4. Magda Skóra Karolewo 32,51
5. Natalia Grabias Karolewo 44,36


Chłopcy I klasy


1. Wiktor Dębski Karolewo 30,53
2. Hubert Kuczyński Wilkowo 37,72


Chłopcy II klasy


1. Dominik Chomka Karolewo 18,29
2. Kamil Reszko Karolewo 18,94
3. Jakub Szuchalski Karolewo 19,58
4. Adam Mendalka Karolewo 20,06
5. Tomasz Pędzich Karolewo 24,13
6. Ogłodziński Paweł Wilkowo 24,34

 

Chłopcy III klasy


1. Jakub Żelepień Karolewo 18,21
2. Kasjan Czubaszek Wilkowo 18,29
3. Szymon Marcinkowski Wilkowo 19,26
4. Grzegorz Jakubiec Karolewo 19,51
5. Patryk Masny Karolewo 21,25
6. Kacper Pietrin Wilkowo 28,04


Poza konkursem:


1. Kamil Wielgus 15,15
2. Michał Kowalski 19,64
3. Łukasz Pędzich 20,74
4. Damian Macioszczyk 20,82
5. Sylwester Szuchalski 22,52
6. Damian Brodnicki 25,52
7. Konrad Deryło 25,94