Artykuły z kategorii

Ogłoszenia

Informacja dotycząca opłat za zmniejszenie naturalnej retencji terenowej

14-03-2018 Ogłoszenia

      Z dniem 1 stycznia 2018 r. weszła w życie ustawa z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne (Dz...

Więcej

     We Włodawie w dniach 10-12 marca 2017 roku odbył się I Puchar Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym chłopców. Była to Pierwsza Centralna Eliminacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich. W zawodach wzięło udział 218 zawodników z 63 klubów z całej Polski. Gminny Ludowy Klub Sportowy ORZEŁ Karolewo reprezentowało 4 zawodników: Dawid Lipski, Karol Majorowski, Kasjan Czubaszek oraz Sebastian Niemiec. Najlepiej z naszej drużyny spisał się Sebastian, który zajął II miejsce. Ten wysoki wynik Seby zaprocentował powołaniem go do Kadry Narodowej Juniorów Młodszych na Międzynarodowy Turniej na Ukrainie.

Przypomnijmy, że Sebastian dwa tygodnie temu uczestniczył również z Kadrą Polski na Turnieju w Rydze na Łotwie i tam też zajął wysokie II miejsce. Również bardzo dobrze spisał się Karol Majorowski, który w całym turnieju zajął 8 miejsce i tym samym tak jak Sebastian wywalczył prawo startu w OOM. Niestety Kasjan i Dawid zajęli miejsca poza pierwszą dziesiątką i bęą musieli wziąć udział w II Pucharze w Staszowie. Miłą niespodzianką w zawodach było przeprowadzenie przez organizatorów konkursu pokazów gimnastycznych, w których udział wzięli startujący w zawodach zapaśnicy. Do tej konkurencji zgłosił się również nasz zawodnik Kasjan Czubaszek. Dzięki swym umiejętnościom akrobatycznym znalazł się w czołowej trójce finalistów. Przewodniczącym jury był Profesor polskich zapasów Pan Andrzej Supron.
Drużyna GLKS ORZEŁ Karolewo uplasowała się na wysokim XIV miejscu.