Artykuły z kategorii

Ogłoszenia

Program użyczania kompostowników na terenie Gminy Kętrzyn

23-05-2018 Ogłoszenia

      Informuję, iż Uchwałą nr XLII/259/2017 Rady Gminy Kętrzyn z dnia 20 grudnia 2017 r. został przyjęty Program użyczania kompostowników na terenie...

Więcej

Gminny Ośrodek Kultury

Lekcja historii

23-05-2018 Gminny Ośrodek Kultury

        Mieszkamy i uczymy się na Mazurach, ale czy znamy dzieje tej ziemi? Aby choć trochę zgłębić historię tych terenów i ludzi, którzy je zamieszkiwali dzieci i młodzież...

Więcej

     W dniach 21-22.04.2017 roku w Chełmie odbył się Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny Młodzików w zapasach w stylu klasycznym. W zawodach wzięło udział 260 zawodników z całego kraju oraz 3 reprezentacje zagraniczne : Ukraina, Białoruś i Litwa.
Gminny Ludowy Klub Sportowy ORZEŁ Karolewo reprezentował Maciej Szmyd. Nasz zawodnik mimo debiutu w tej kategorii wiekowej spisał się na medal wygrywając kategorię wagową do 38 kg. W turnieju stoczył cztery pojedynki, kończąc wszystkie przed czasem. Po drodze do finału pokonał również przez przewagę techniczną reprezentanta Białorusi. Nadmieńmy, że Maciek wystartował w stylu klasycznym, który nie jest stylem, który trenujemy na codzień. Jak to w żargonie zapaśniczym się mówi...."jesteśmy wolniakami...".


Wynik, który osiągnął jak również poziom walk, które stoczył, świadczą o wysokim poziomie wyszkolenia naszego zawodnika.