Artykuły z kategorii

Ogłoszenia

Zaproszenie do udziału w konkursie "Pamiątka regionu Warmii i Mazur"

19-02-2018 Ogłoszenia

       Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w konkursie "Pamiatka regionu Warmii i Mazur". Celem konkursu jest pozyskanie pamiatki turystycznej służącej promocji regionu...

Więcej

      Powiat Kętrzyński Posmakuj Historii, oficjalna aplikacja mobilna powiatu kętrzyńskiego to idealna propozycja dla turystów i mieszkańców, którzy chcieliby mieć dostęp do zawsze aktualnych informacji na temat samego miasta, powiatu, turystyki, usług oraz wydarzeń odbywających się na jego terenie. Dużym atutem przewodnika jest wbudowana baza obiektów turystycznych i handlowo – usługowych, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z niej bez połączenia z internetem.

Dodatkowo w aplikacji dostępna jest duża ilość ciekawych miejsc i wyselekcjonowanych szlaków turystycznych związanych z turystyką wodną i lądową, które z pewnością warte są odwiedzenia, zobaczenia i zwiedzenia. Wszystkie obiekty powiązane są z mapą umożliwiającą szybkie filtrowanie kategorii obiektów, dzięki czemu każdy użytkownik łatwo odnajdzie interesującą lokalizację oraz wyznaczy trasę dotarcia.

Aplikacja została wzbogacona o moduł komunikacji miejskiej, który jest bardzo użytecznym i łatwym w korzystaniu narzędziem nie tylko dla turystów, ale przede wszystkim dla mieszkańców. Sekcja zawiera aktualizowany na bieżąco rozkład jazdy wszystkich przewoźników działających na terenie powiatu, mapę przystanków, listę linii autobusowych oraz przyjazną wyszukiwarkę połączeń.

Przewodnik po powiecie kętrzyńskim uzupełniają najświeższe aktualności, lista wydarzeń kulturalnych i sportowych, prognoza pogody oraz lista ważnych kontaktów, które będą przydatne wszystkim, którzy chcą być na bieżąco z tym co dzieje się w okolicy.

Pobierz aplikację Powiat Kętrzyński Posmakuj Historii, sprawdź ją w terenie, poznaj wydarzenia i ciekawostki z przeszłości i bądź na bieżąco z tym co dzieje w najbliższej okolicy.

Aplikacja dostępna w polskiej, angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej wersji językowej