Sezon 2016/2017 był znakomity i rekordowy w wykonaniu drużyn WILCZKA! Seniorzy zajęli w lidze okręgowej miejsce IV, czyli poprawili dotychczasowe najlepsze VI miejsce. Również ustanowili rekord : 49 punktów w jednym sezonie!
Młodzicy spisali się również świetnie – II miejsce, a juniorzy ukończyli ligę na miejscu VII będąc najbardziej bramkostrzelnym zespołem – 51 bramek w 9 meczach.
Zgodnie z zasadą koniec wieńczy dzieło Wilczek w ostatniej kolejce zagrał z przytupem odnosząc komplet zwycięstw:

     Nasz zespół także miał swoją Wigilię, na której gościliśmy wójta Gminy Kętrzyn Pana Pawła Bobrowskiego. Panu Pawłowi dziękujemy bardzo za wsparcie Wilczka i życzymy wszystkiego dobrego w nowym roku 2017.

 

 

 

     3 drużyny WILCZKA na trzecich miejscach w 13 roku istnienia sekcji piłki nożnej! Czy ktoś w piłkarskiej Gminie Kętrzyn powinien wierzyć w feralność trzynastki ?!!!
Młodzicy - chłopcy SP Wilkowo zakończyli rundę jesienną na 3 miejscu pozostawiając za sobą m.in. takie tuzy wojewódzkiej piłki nożnej jak Romintę Gołdap i Mamry Giżycko. Juniorzy - obecni i do wakacji byli uczniowie Gimnazjum Karolewo prowadzeni przez Jarosława Wanago w minioną sobotę zwyciężyli w Czerwonce 10:2. Daje im to 3 miejsce na jedną kolejkę przed końcem jesiennych rozgrywek - w sobotę o 11.00 kończą w Łazdojach z Granicą Bezledy.

     Podczas sobotnio-niedzielnej piłkarskiej konfrontacji Gmina Kętrzyn – Miasto Szczytno , drużyny Wilczka ostro potraktowały swoich przeciwników. Na początek seniorzy pokonali w sobotę 3:0 Szczytno i to na ich terenie. Mecz był rozstrzygnięty już w 29 minucie dzięki bramkom Roberta Cytrali, Adama Grabowskiego i Mariusza Bandurow. Następnego dnia w niedzielny poranek juniorzy ,,zlali’’ Szczytno 11:1 na boisku w Łazdojach po bramkach:

 

     Przed tygodniem 2 zwycięstwa i remis, w minionym tygodniu 3 wygrane i remis, to bilans piłkarzy Wilczka!
Miniony tydzień rozpoczął się w poprzednią środę od zwycięstwa seniorów w meczu ze spadkowiczem z IV ligi drużyną Śniardw Orzysz. Wygraną 1:0 zapewniła bramka Mariusza Grabowskiego. W piątek młodzicy wygrali 2:1 w Rynie z Pogonią po bramkach Pawła Sąńko i Patryka Kuczyńskiego. W sobotni poranek juniorzy sprawili ogromną niespodziankę pokonując lidera Omulew Wielbark na wyjeździe 3:2. Strzelcami bramek byli Marcin Skwara z Wopławki, Kamil Wielgus z Różanki i Dawid Bojar z Nakomiad. Na koniec, w sobotni wieczór seniorzy zremisowali w meczu na szczycie 1:1 z Łyną Sępopol. Dla Łyny był to 17 mecz ligowy bez porażki. Dla Wilczka dzięki bramce zdobytej głową przez Emila Dymka był to 6 mecz bez porażki. Ciekawostką jest fakt, że Emil w meczu z Łyna był pewnie grającym obrońcą a w meczu ze Śniardwami niepokonanym bramkarzem !