Kolejny raz piłkarze z oddziałów gimnazjalnych przy Szkole Podstawowej w Kruszewcu udowodnili, że stać ich na wiele i w piłce nożnej liczą się nie tylko w powiecie, ale również na wyższych szczeblach rozgrywek. Na turnieju, który odbył się w hali sportowej w Barcianach, wywalczyli wicemistrzostwo powiatu kętrzyńskiego w halowej piłce nożnej chłopców rocznik 2002 i młodsi. Do rywalizacji przystąpiło pięć najlepszych zespołów reprezentujących gminy: Barciany, Srokowo, Korsze, Kętrzyn i miasta Kętrzyn. Piłkarze z Kruszewca rozpoczęli turniej obiecująco, pokonując rówieśników z Korsz 5:0, Kętrzyna 3:1 oraz Srokowa 5:2.

Gdy wszyscy oczekiwali, że tak grający zespół w meczu finałowym z gospodarzami pewnie zwycięży, nastąpił niespodziewany zwrot akcji. W pierwszej połowie cały zespół nagle „stanął”, nie podjął walki i przez to przegrał cały mecz 4:3. Pozostał mały niedosyt, mimo, że wicemistrzostwa powiatu w tak popularnej i lubianej grze jaką jest piłka nożna, to duży sukces.


Skład zespołu: Dominik Popielarz, Marcin Pędzich, Michał Sadlak, Michał Rutkowski, Jakub Szuchalski, Jacek Szulc, Igor Krumplewski, Bartek Kwaśniewski, Tomek Pędzich, Dawid Dycha.