18 czerwca na sztucznym boisku w Kętrzynie młodzi piłkarze Wilczka wzięli udział w turnieju o Puchar Burmistrza Kętrzyna. Nasi chłopcy wystąpili w kategorii wiekowej rocznika 2004 i młodsi, a w grupie za przeciwników mieli STOMIL Olsztyn (zwycięstwo 5:0 !), MKS Korsze (zwycięstwo 4:1), GRANICĘ I Ketrzyn (porażka 0:4) oraz GRANICĘ II Ketrzyn (porażka 0:2). Sytuacja w naszej grupie była o tyle ciekawa, ponieważ do ostatnich chwil nie było wiadomo kto zajmie wysokie, drugie miejsce.


Spowodowane było to tym, iż nasza drużyna, Korsze oraz II zespół Kętrzyński miały na koncie po 6 punktów i o miejscu musiała decydować "mała" tabela w której okazaliśmy się najlepsi z całej trójki przez lepszy bilans bramkowy i srebrne medale mogły zawisnąć na szyjach naszych pilkarzy. Dodatkowym miłym akcentem turnieju było wręczenie Gabrielowi Kajak statuetki za najlepszego bramkarza.

Skład drużyny: Gabriel Kajak, Marcin Książek, Kacper Harkot, Patryk Kuczyński, Łukasz Ogłodziński, Damian Ptak, Dominik Werbanowski i Fabian Pigocki.