W sobotę 2 grudnia w sali sportowej w Karolewie odbył się Mikołajkowy Turniej Małżeństw w Piłkę Siatkową. Było to już 9 spotkanie, w którym grają pary z terenu Gminy Kętrzyn. W tym roku byli to mieszkańcy Gałwun, Biedaszek, Biedaszek Małych, zaprzyjaźniona drużyna z Barcian oraz debiutujące w turnieju Wopławki, Wajsznory i  Kotkowo. W sumie na  parkiecie spotkało się 7 drużyn, które rozpoczęły zmagania najpierw w grupach, a  następnie walczyły o kolejne miejsca na podium. Wszystkim jak zwykle dopisywał humor, a mecze dostarczyły mnóstwo dobrej zabawy i niemało emocji. Ten turniej, jak podkreślają wszyscy jego uczestnicy, ma szczególny charakter i jest jedyny w  swoim rodzaju. Nie ma w nim faworytów i  nigdy nie wiadomo czego się spodziewać. Jednym słowem, ku uciesze wszystkich panów obecnych na rozgrywkach, został on porównany do  kobiety, bo tak samo jak ona jest nieprzewidywalny.

     W niedzielę 3 września 2017r. w Kętrzynie, odbył się XI Finałowy Turniej rozgrywek w siatkówkę plażową „Powiat CUP 2017”. Udział wzięło 16 zespołów w trzech kategoriach: ogólna – 7; kobiet – 4; dzieci – 5.
Zawody przy pochmurnej pogodzie ale bez deszczu rozpoczęliśmy o godz. 9.00 i trwały do godz. 18.00. Mecze w kategoriach dzieci i kobiet rozegrano systemem „każdy z każdym” w dwóch setach do 21 punktów co dało w sumie 16 meczy na dwóch boiskach. Po zakończonych rozgrywkach kobiet i dzieci do walki przystąpiły drużyny z kategorii otwartej, gdzie rozegrano 12 meczy w systemie brazylijskim do 2 wygranych setów.

     W niedzielę 27 sierpnia 2017r. w Wilkowie odbył się X Turniej rozgrywek w siatkówkę plażową „Powiat CUP 2017”. Udział wzięło 8 zespołów w trzech kategoriach: ogólna – 2; kobiet – 3; dzieci – 3.
Zawody w ulewnym deszczu rozpoczęliśmy o godz. 9.00 i trwały do godz. 14.00. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym” w dwóch setach do 21 punktów co dało w sumie 7 meczy na dwóch boiskach.

Zwycięzcami klasyfikacji zostali:

 

     W niedzielę 13 sierpnia 2017r. w Wilkowie odbył się IX Turniej rozgrywek w siatkówkę plażową „Powiat CUP 2017”. Udział wzięło 13 zespołów w trzech kategoriach: ogólna – 3; kobiet – 6; dzieci – 4. Zawody rozpoczęliśmy o godz. 9.00 i trwały do godz. 16.00. mecze rozegrano systemem „każdy z każdym” co dało w sumie 24 mecze na dwóch boiskach.
Zwycięzcami klasyfikacji zostali:

 

     12 sierpnia Przy świetlicy „Dziupla” w Pożarkach odbył się Turniej Siatkówki Plażowej. Zgłosiło się 12 drużyn, ale tylko 6 dotarło do nas. Z tego co nam wiadomo, to nocna burza obniżyła frekwencję. Mieliśmy zgłoszenia drużyn także z Kielc.
Jak już się u nas przyjęło, losowanie odbyło się pod czujnym okiem Pani Marty Szmyd - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, która rodzinnie spędziła sobotę u nas.