W niedzielę 3 września 2017r. w Kętrzynie, odbył się XI Finałowy Turniej rozgrywek w siatkówkę plażową „Powiat CUP 2017”. Udział wzięło 16 zespołów w trzech kategoriach: ogólna – 7; kobiet – 4; dzieci – 5.
Zawody przy pochmurnej pogodzie ale bez deszczu rozpoczęliśmy o godz. 9.00 i trwały do godz. 18.00. Mecze w kategoriach dzieci i kobiet rozegrano systemem „każdy z każdym” w dwóch setach do 21 punktów co dało w sumie 16 meczy na dwóch boiskach. Po zakończonych rozgrywkach kobiet i dzieci do walki przystąpiły drużyny z kategorii otwartej, gdzie rozegrano 12 meczy w systemie brazylijskim do 2 wygranych setów.

     W niedzielę 27 sierpnia 2017r. w Wilkowie odbył się X Turniej rozgrywek w siatkówkę plażową „Powiat CUP 2017”. Udział wzięło 8 zespołów w trzech kategoriach: ogólna – 2; kobiet – 3; dzieci – 3.
Zawody w ulewnym deszczu rozpoczęliśmy o godz. 9.00 i trwały do godz. 14.00. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym” w dwóch setach do 21 punktów co dało w sumie 7 meczy na dwóch boiskach.

Zwycięzcami klasyfikacji zostali:

 

     W niedzielę 13 sierpnia 2017r. w Wilkowie odbył się IX Turniej rozgrywek w siatkówkę plażową „Powiat CUP 2017”. Udział wzięło 13 zespołów w trzech kategoriach: ogólna – 3; kobiet – 6; dzieci – 4. Zawody rozpoczęliśmy o godz. 9.00 i trwały do godz. 16.00. mecze rozegrano systemem „każdy z każdym” co dało w sumie 24 mecze na dwóch boiskach.
Zwycięzcami klasyfikacji zostali:

 

     12 sierpnia Przy świetlicy „Dziupla” w Pożarkach odbył się Turniej Siatkówki Plażowej. Zgłosiło się 12 drużyn, ale tylko 6 dotarło do nas. Z tego co nam wiadomo, to nocna burza obniżyła frekwencję. Mieliśmy zgłoszenia drużyn także z Kielc.
Jak już się u nas przyjęło, losowanie odbyło się pod czujnym okiem Pani Marty Szmyd - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, która rodzinnie spędziła sobotę u nas.

 

 

     W niedzielę 6 sierpnia 2017r. plaża miejska w Węgorzewie była miejscem rozgrywek VIII kolejki rozgrywek siatkówki plażowej Powiat CUP. Do turnieju zgłosiło się po 5 par dorosłych (otwarta i kobiety) oraz 2 pary dzieci:
Środek wakacji i urlopów podobnie jak tydzień wcześniej ogranicza liczbę uczestników. W związku z tym wszystkie kategorie rozgrywały turniej systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Udało się nam rozegrać wszystkie spotkania przy dobrej pogodzie, jedynie silny wiatr utrudniał grę. Zawody rozpoczęły się o godz. 9.00 i trwały do 16.00, w tym czasie rozegrano 21 meczy na dwóch boiskach.