W dniu 27.04.2019 na zaproszenie UMKS „Mikro” Ełk drużyna „dwójek” z Wilkowa uczestniczyła w mocno obsadzonym turnieju minisiatkówki. Turniej rozgrywany był w kategoriach „dwójek” (12 zespołów) i „trójek” (10 zespołów). Gospodarze zaprosili drużyny z województwa warmińsko – mazurskiego i podlaskiego. Stawiły się drużyny z: Sejn, Zambrowa, Wasilkowa, Giżycka, Wydmin, Wilkowa i Ełku.
Nasze dziewczęta w grupie pokonały zespoły: SAS Sejny 1; Rekord Zambrów 2 i MOSiR Giżycko 2 i zajęły pierwsze miejsce, co umieściło je w tabeli z przeciwnikiem z trzeciego miejsca, którym okazała się drużyna Promień Wydminy. Od tego momentu rozgrywki toczyły się systemem pucharowym.

Dziewczęta walcząc z drużyną Wydmin (rywalem na Finałach Wojewódzkich w rozgrywkach Kinder +Sport), zdecydowanie wygrała i awansowała do półfinałów gdzie pokonała po zaciętej walce pierwszą drużynę Zambrowa 2:1. Ostatecznie w finale spotkaliśmy się z pierwszą drużyną MOSiR Giżycko (również rywal na Finałach Wojewódzkich) z którą przegraliśmy 2:0 i zajęliśmy II miejsce w tym turnieju.
Była to okazja spotkania się z drużynami z innego województwa, walczącymi w tych samych rozgrywkach Kinder +Sport. Drużyny z województwa podlaskiego, już awansowały do turnieju wojewódzkiego i mają aspiracje gry w Finałach Mistrzostw Polski.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Amelia Fydrych i Sonia Klecan.