W miniony weekend w Koronowie, w dniach 1-3 grudnia 2017 roku odbył się Jesienny Puchar Polski Kadetów i Juniorów w zapasach w stylu wolnym. Był to ostatni tak poważny turniej w tym roku. Wzięli w nim udział najlepsi zawodnicy z całej Polski. Ogólnie w zawodach wystartowało niespełna 160 zawodników z ponad 40 klubów. Gminny Ludowy Klub Sportowy ORZEŁ Karolewo reprezentowało 3 zawodników: Paweł Mucha w kategorii wagowej do 58 kg, Kasjan Czubaszek w kategorii do 69kg oraz Karol Majorowski w kategorii do 85kg. Rewelacyjnie spisał się Kasjan, który w swojej kategorii zajął III miejsce. Stoczył 5 pasjonujących walk, a których przegrał tylko jedną, z późniejszym finalistą. Również dobrze, i obiecująco na przyszłość, zaprezentował się Karol zajmując wysokie V miejsce. Zaznaczyć należy, że wystartował w kategorii wyższej niż zawsze co było dla niego dużym obciążeniem fizycznym. Natomiast Paweł walczył w najliczniej obsadzonej kategorii i zajął tam równie dobre VII miejsce.


W Koronowie startował też Seweryn Birski, na co dzień reprezentujący OŁÓW Ryn. Seweryn startujący w kategorii juniorów w wadze do 66kg wywalczył III miejsce. Jest to super wynik, gdyż kategoria ta była jedną z najsilniejszych w juniorach.


Zawody te trenerzy Łukasz Szmyd i Krzysztof Kania uważają za bardzo udane. Nasi zawodnicy pokazali, że są wiodącymi zawodnikami w Polsce w swoich kategoriach wagowych.