W dniach 02-04.11.2018r. w Janowie Lubelskim odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w zapasach w stylu klasycznym. W zawodach startowało 232 zawodników z całego kraju.
GLKS ORZEŁ Karolewo reprezentowało czterech zawodników: Konrad Łazarczyk, Maciej Szmyd , Szymon Ptak oraz Kacper Koczergo. Najlepiej wypadł Konrad Łazarczyk, który w pięknym stylu wygrał wszystkie swoje pojedynki zdobywając tytuł Mistrza Polski Młodzików w kategorii wagowej do 85kg. Wysokie siódme miejsce zajął Maciej Szmyd, natomiast Kacper Koczergo i Szymon Ptak uplasowali się na dalszych pozycjach. Siódme miejsce Macieja- ubiegłorocznego Mistrza polski Młodzików to nie przypadek, taki był plan taktyczny. W związku z przyszłorocznymi Mistrzostwami Europy Młodzików zawodnik wystartował w kategorii wyżej z dużą niedowagą.


Należy dodać, że Konrad zdobywa mistrzostwo po raz dugi, w ubiegłym roku wygrał w kategorii wagowej do 73kg. Zwycięstwo Konrada to sukces całej drużyny, która świetnie przygotowała zawodnika do turnieju. Stało się już tradycją, że od kilku lat zdobywamy tytuły mistrzowskie w tej kategorii wiekowej i liczymy na więcej ponieważ za dwa tygodnie Mistrzostwa Polski w stylu wolnym, w stylu w którym trenujemy na co dzień.


Wielkie podziękowania od całej drużyny dla Pana Pawła Bobrowskiego – Wójta Gminy Kętrzyn, Roberta Trusewicza- Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kętrzynie za umożliwienie wyjazdu na zawody oraz dla Pana Wojciecha Cimka za miłą i bezpieczną podróż.