W ubiegłym tygodniu uczniowie i uczennice z SP w Wilkowie uczestniczyli w 3 finalach powiatowych w piłce nożnej 6 osobowej.
Na "pierwszy ogień" 25.09 do Reszla ruszyli chłopcy z rocznika 2007 i mł. . Do finałowej rozgrywki stawily sie jeszcze 4 inne drużyny tj. Kętrzyn, Korsze, Reszel oraz Srokowo. Turniej został rozegrany systemem "każdy z każdym". Nasza drużyna zajęła 3 miejsce po zwycięstwach nad Reszlem (5:1) i Srokowem (6:0) oraz porażkach z Ketrzynem (0:7) i minimalnie z Korszami (0:1).
Naszą drużynę reprezentowali Kornel Kajak, Marceli Kłos, Tomek Makarewicz, Mateusz Kossowski, Daniel Kowalczyk, Bartek Brzostek, Patryk Staniszewski, Igor Zielepuza, Filip Pietrin, Mikołaj Pigocki.

Dzień później, w czwartek, również do Reszla udali się starsi chłopcy czyli z rocznika 2005 i mł. . I tu wynik końcowy był lepszy, ponieważ nasi zawodnicy zajęli wysokie 2 miejsce i tym samym uzyskali awans to finału rejonowego. Złożyło się na to porażka w grupie z Ketrzynem (2:7) i zwycięstwo z Barcianami (15:2). Następnie w półfinale pokonaliśmy zespół z Reszla (4:2) by w finale znów spotkać się z Kętrzynem (0:7). Drużynę reprezentowali Gabriel Kajak, Kacper Kajak, Łukasz Ogłodzinski, Fabian Pigocki, Damian Ptak, Tomek Makarewicz, Domink Werbanowski.

Piłkarski tydzień zakończyły dziewczęta z rocznika 2005 i mł. . Piłkarki w piątek udały sie tym razem do Barcian by na tamtejszym orliku zmierzyć się z koleżankami z Korsz oraz Drogosz. W pierwszym meczu z Korszami padł remis (1:1). W drugim już nie było litości i dziewczyny pewnie pokonały Drogosze (6:0) i podobnie jak ich koledzy awansowały do dalszych rozgrywek. Dziewczęta zagrały w składzie Oliwia Kuberska, Julia Bach, Julia Modzelan, Maja Marcinkowska, Justyna Ogłodzinska, Daria Koziorzemska, Zosia Kuczyńska.