Dnia 26 czerwca w karolewskiej „Harcówce” udostępnionej nam przez Pana Wójta dzielne przedszkolaki stawiły się na ostatnią zbiórkę w roku szkolnym 2014/2015. Przygotowany program artystyczny nawiązywał do miejsca, w którym maluchy spędziły ostatnie chwile swojej przedszkolnej przygody. Nasi mali harcerze kilkakrotnie na sygnał trąbki ustawiali się w dwuszeregu, aby prezentować kolejne elementy występu. I tak w sposób wokalno-instrumentalno-taneczny przedszkolaki opowiedziały za co najbardziej kochały przedszkole: za muzykę, za taniec, za wycieczki, za naukę, za zabawę. Swoim pięknym walcem wywołały wzruszenie wśród przybyłych rodziców, a po wykonaniu pożegnalnej piosenki i serdecznych uściskach na nie jednej twarzy pojawiły się także łzy.


Maluchy obsypały jeszcze personel przedszkola kwiatami i upominkami (za które jeszcze raz najserdeczniej dziękujemy) i wyruszyły na upragnione wakacje.


Kochane przedszkolaki żal się rozstawać, ale przed Wami wiele przygód, nowych wyzwań i mamy nadzieję radosne wkraczanie w wiek szkolny. Życzymy Wam z całego serca nie gasnącej radości na Waszych ślicznych buźkach.