Przetarg - ogłoszenie     Przedmiotem przetargu jest nieruchomość stanowiąca działkę nr 111 o pow. 4707 m2, KW OL1K/00024050/8, (sklasyfikowana jako R IVb – 2015m2, RIVa - 2692m2) położona w obrębie Wilkowo.
Działka przeznaczona do przetargu zlokalizowana jest przy drodze powiatowej P-1968N. Dojazd do nieruchomości drogą gruntową.
Grunt przeznaczony pod uprawy rolno - warzywne.
Okres dzierżawy ww. nieruchomości wynosi do trzech lat od dnia podpisania umowy dzierżawy.
Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego.
Ustalam wywoławczą wysokość rocznego czynszu dzierżawnego na kwotę 282,42 zł.
Czynsz dzierżawny płatny do 31 marca każdego roku z góry, z tym że za rok bieżący do 31-08-2021 r. obliczony proporcjonalnie do okresu dzierżawy. Oprócz czynszu dzierżawnego dzierżawca zobowiązany jest uiścić podatek od nieruchomości.

 

Zobacz szczegółowe informacje

 

Życzenia nazakończenie roku 2021

Wakacje i super przygoda…

 

     W tym roku w wakacje na pewno nie będzie nudno! Gminny Ośrodek Kultury w Kętrzynie zaprasza najmłodszych w nadchodzące wakacje do wspólnej, radosnej zabawy!
Z okazji zbliżających się wakacji Gminny Ośrodek Kultury w Kętrzynie czaka na Was w każdą sobotę od 26 czerwca do 28 sierpnia 2021r. na Terenie Rekreacyjno-Wypoczynkowy nad jeziorem Mój w Czernikach. Na najmłodszych i nie tylko czekają animacje oraz zabawy integracyjne na świeżym powietrzu wspólne zabawy zręcznościowe i plastyczne, łamigłówki w wykonaniu animatorów GOK Kętrzyn.

To będą wakacje pełne przygód i zabawy! Nie możemy się doczekać! Czekamy na Was!

 

telefon zaufania

Spis powszechny już trwa

Dzwoni rachmistrz

Gminny Punkt Spisowy