Wspólne zdjęcie na stadionie     26 czerwca w Łazdojach po raz 19 mieszkańcy Gminy Kętrzyn rywalizowali w turnieju piłki nożnej o Puchar Wójta. W turnieju zwyciężyła drużyna Stachowizny, która drugi rok z rzędu odebrała Puchar z rąk Wójta Gminy Kętrzyn Pana Pawła Bobrowskiego.

Drugie miejsce podobnie jak przed rokiem zajęli juniorzy młodsi Wilczka. W tym roku 16-17 chłopcy reprezentujący Łazdoje byli o krok od zwycięstwa w rozgrywkach. O drugim miejscu zadecydowała pechowa, samobójcza bramka w końcówce meczu ze Stachowizną. Czy za rok powiemy do trzech razy sztuka?

Piłkarze Wilczka Wilkowo     W ostatnich trzech tygodniach drużyny piłkarskie Wilczka zafundowały kibicom prawdziwą huśtawkę nastrojów.
Zespół juniorów młodszych po pewnych zwycięstwach 7:0 w Olsztynku i 4:0 z Błękitnymi Pasym, tylko zremisował rewanż w Pasymiu 2:2. A w ostatnio rozegranej kolejce doznał nieoczekiwanej porażki 2:5 z Łyną w Sępopolu. Porażka spowodowała spadek na 2 miejsce w tabeli.
Zupełnie odwrotnie potoczyły się losy seniorskiej drużyny. Porażka w Olecku 3:5, niespodziewana porażka u siebie z Mikołajkami 1:2 i wreszcie dobry mecz w Jezioranach zakończony sukcesem 3:0.

Podwójne derby Wilczka     Przez dwa dni kibice zza płotu emocjonowali się derbowymi meczami w Łazdojach. W derbach powiatu kętrzyńskiego dwa zwycięstwa odnieśli zawodnicy Wilczka.
Seniorzy pokonali Juranda Barciany 2:0 po bramkach Jakuba Kalisza i Mariusza Grabowskiego i umocnili się na 5 miejscu.
Juniorzy młodsi nie potrafili zdobyć bramki w pierwszej połowie meczu z Orlętami Reszel. Po przerwie nastąpiło pozytywne przełamanie i wygrana 7:0 po bramkach Kacpra Harkot, Patryka Kuczyńskiego, 2 bramkach Gabriela Kajak i 3 bramkach Patryka Butkiewicza.

Udany początek wiosny Wilczka      Wilczek Wilkowo udanie rozpoczął rundę wiosenną wygrywając dwa pierwsze mecze! Bardzo cenne było zwycięstwo w pierwszym meczu z Orlętami Reszel 1:0. Orlęta to był wicelider tabeli a dodatkowego smaczku dodawał fakt, że były to derby powiatu. Zwycięstwo w takim meczu bardzo smakuje.
Również cenna była wygrana w Górowie Iławeckim 3:1. Cresovia jest na ostatnim 16 miejscu, ale walczy o utrzymanie się w lidze okręgowej i nikomu nie oddaje punktów za darmo.

     W dniach 19-21.02.2021r. w Siedlcach odbył się Puchar Polski Kadetów w Zapasach w stylu wolnym. W zawodach startowało 244 zawodników z całego kraju, w tym czteroosobowa drużyna Gminnego Ludowego Klubu Sportowego ORZEŁ Karolewo w składzie:
    1.Maciej Szmyd
    2.Kacper Koczergo
    3.Szymon Ptak
    4.Filip Gierko
Drużynowo GLKS uplasował się na wysokim szóstym miejscu spośród 68 drużyn z całej Polski. Zapaśnicy Orła potwierdzili wysoki poziom swoich umiejętności zdobywając indywidualnie pierwsze, trzecie, dziesiąte, oraz dwudzieste drugie miejsce.

      30 stycznia juniorzy młodsi Wilczka Wilkowo wzięli udział w turnieju halowym z okazji 70-lecia Mazura Pisz.
W turnieju wzięły udział również zespoły Vegorii Węgorzewa, Rominty Gołdap, Mamr Giżycko oraz dwie ekipy gospodarzy czyli Mazura Pisz.
Turniej rozgrywano systemem "każdy z każdym" i na 5 spotkań nasza drużyna odniosła 4 zwycięstwa (Mamry Giżycko 2:0, Rominta Gołdap 2:0, Mazur Pisz I 4:2, Mazur Pisz II 2:1) oraz jedno dosyć pechowo przegrała z Vegorią 0:1, późniejszym triumfatorem turnieju. Mimo wszystko można uznać, że II miejsce to sukces z tego względu, że organizator przewidział udział zawodników z 2003 rocznika, których w naszym zespole nie ma.

Wilczek pokazał pazury     Dominacja. Tym jednym słowem można byłoby opisać dyspozycję obu ekip młodzieżowych Wilczka, które rzuciły 9 stycznia w Wilkowie rękawicę sześciu innym zespołom z Warmii i Mazur. Gospodarze zgarnęli złoto, srebro i indywidualny tytuł dla najlepszego piłkarza.

I choć poza parkietem "Watahę" cechowała — jak zawsze — życzliwość i koleżeństwo, to w trakcie gry ani razu nie było miejsca na sentymenty. A stawka turnieju (rocznik 2004 i młodsi) była mocna. Dwie ekipy wystawił także DKS Dobre Miasto, po jednej Tęcza Biskupiec, Mamry Giżycko, Orlęta Reszel oraz Żagiel Piecki. Konieczne było losowanie, które wyłoniło dwie oddzielne grupy.

Juniorzy młodsi Wilczka Wilkowo     Juniorzy młodsi Wilczka Wilkowo wygrali z kompletem punktów ligę okręgową! Chłopcy z Wilkowa wygrali wszystkie mecze i dawno zakończyli rozgrywki, które trwały dość długo ze względu na zaległosci innych drużyn.
Drużyna trenowana przez Rafała Sokołowskiego w 8 zwycięskich meczach zanotowałą bilans bramkowy 75:10.
Obecnie chłopcy trenują w sali sportowej, a 5-6 dodatkowo trenuje z seniorami. Trzech mimo ukończenia tej jesieni dopiero 16 lat zaliczyło już debiut w zespole seniorów. Marcin Książek coraz częściej wychodzi do gry w pierwszym składzie. Kacper Harkot zaliczył w meczu ze Śniardwami debiutancką bramkę, a Patryk Kuczyński również ma za soba kilkadziesiąt minut gry w seniorach.