W dniach 19-21.02.2021r. w Siedlcach odbył się Puchar Polski Kadetów w Zapasach w stylu wolnym. W zawodach startowało 244 zawodników z całego kraju, w tym czteroosobowa drużyna Gminnego Ludowego Klubu Sportowego ORZEŁ Karolewo w składzie:
    1.Maciej Szmyd
    2.Kacper Koczergo
    3.Szymon Ptak
    4.Filip Gierko
Drużynowo GLKS uplasował się na wysokim szóstym miejscu spośród 68 drużyn z całej Polski. Zapaśnicy Orła potwierdzili wysoki poziom swoich umiejętności zdobywając indywidualnie pierwsze, trzecie, dziesiąte, oraz dwudzieste drugie miejsce.

Filip Gierko stoczył dwie zacięte walki w kategorii wagowej do 92 kg. Niestety musiał uznać wyższość swoich rywali. Filip to młody, ambitny, dobrze rokujący przyszły zapaśnik, który dopiero wkracza na areny ogólnopolskie.

Szymon Ptak stoczył cztery pojedynki w kategorii wagowej do 80kg ostatecznie zajmując 10 miejsce. Szymon zwyciężył dwa pojedynki i nieznacznie uległ w dwóch walkach. Należy dodać, że zawodnik nasz walczył z dużą niedowagą, około 7kg, co zaważyło na wyniku.

Kacper Koczergo startował w kategorii wagowej do 60 kg. To jedna z najliczniejszych kategorii wagowych w turnieju, która liczyła 43 zawodników. Kacper w zawodach stoczył aż 8 pojedynków, z których 7 razy wychodził zwycięsko, nieznacznie przegrał jeden pojedynek zajmując bardzo wysokie 3m. zdobywając tym samym brązowy medal. Należy dodać, że po drodze do medalu pokonał dwóch medalistów Mistrzostw Polski. Kacper w ostatnim czasie zrobił duży postęp, o czym świadczy styl walki, oraz zajęte miejsce.

Maciej Szmyd startował w kategorii wagowej do 65kg, która liczyła 30 zawodników. W zawodach stoczył 5 pojedynków, wszystkie wygrywając przed czasem, zdobywając tym samym pierwsze miejsce, oraz złoty medal Pucharu Polski. W finale pokonał przez przewagę techniczną zawodnika pochodzenia rosyjskiego Zelmkhana Mutsukhaeva.

Puchar Polski to jeden z najważniejszych turniejów w kraju w tej kategorii wiekowej, który jest jednocześnie eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Do Siedlec zjechali się wszyscy najlepsi zawodnicy z całej Polski. Osiągnięte wyniki naszych medalistów świadczą, iż Kacper i Maciej to czołowi zawodnicy w kraju. Obaj również należą do kadry narodowej Polski.