Piłkarze Wilczka Wilkowo     W ostatnich trzech tygodniach drużyny piłkarskie Wilczka zafundowały kibicom prawdziwą huśtawkę nastrojów.
Zespół juniorów młodszych po pewnych zwycięstwach 7:0 w Olsztynku i 4:0 z Błękitnymi Pasym, tylko zremisował rewanż w Pasymiu 2:2. A w ostatnio rozegranej kolejce doznał nieoczekiwanej porażki 2:5 z Łyną w Sępopolu. Porażka spowodowała spadek na 2 miejsce w tabeli.
Zupełnie odwrotnie potoczyły się losy seniorskiej drużyny. Porażka w Olecku 3:5, niespodziewana porażka u siebie z Mikołajkami 1:2 i wreszcie dobry mecz w Jezioranach zakończony sukcesem 3:0.

Udany początek wiosny Wilczka      Wilczek Wilkowo udanie rozpoczął rundę wiosenną wygrywając dwa pierwsze mecze! Bardzo cenne było zwycięstwo w pierwszym meczu z Orlętami Reszel 1:0. Orlęta to był wicelider tabeli a dodatkowego smaczku dodawał fakt, że były to derby powiatu. Zwycięstwo w takim meczu bardzo smakuje.
Również cenna była wygrana w Górowie Iławeckim 3:1. Cresovia jest na ostatnim 16 miejscu, ale walczy o utrzymanie się w lidze okręgowej i nikomu nie oddaje punktów za darmo.

Juniorzy młodsi Wilczka Wilkowo     Juniorzy młodsi Wilczka Wilkowo wygrali z kompletem punktów ligę okręgową! Chłopcy z Wilkowa wygrali wszystkie mecze i dawno zakończyli rozgrywki, które trwały dość długo ze względu na zaległosci innych drużyn.
Drużyna trenowana przez Rafała Sokołowskiego w 8 zwycięskich meczach zanotowałą bilans bramkowy 75:10.
Obecnie chłopcy trenują w sali sportowej, a 5-6 dodatkowo trenuje z seniorami. Trzech mimo ukończenia tej jesieni dopiero 16 lat zaliczyło już debiut w zespole seniorów. Marcin Książek coraz częściej wychodzi do gry w pierwszym składzie. Kacper Harkot zaliczył w meczu ze Śniardwami debiutancką bramkę, a Patryk Kuczyński również ma za soba kilkadziesiąt minut gry w seniorach.

Drużyna Wilczka      Piękną końcówkę jesieni notują seniorzy Wilczka. Pięć meczów bez porażki i jednocześnie 4 zwycięstwa z rzędu.
Seria dobrych meczów wywindowała zespół na bardzo wysokie 4 miejsce. Chociaż obecnie spadliśmy na 5, bo mieliśmy kolejkę bez gry - kwarantanna zawodników Łyna Sępopol /zaległość nadrobimy 28 listopada/.
Zwycięstwa zanotowaliśmy z Jezioranami 3:2, z Vęgorią Węgorzewo 3:1, oraz 4:1 w Bartoszycach i 3:2 w Pieckach.

     Zawodnicy Wilczka Wilkowo w okresie przygotowawczym do nowego sezonu rozegrali kolejny mecz sparingowy. Tym razem przeciwnikiem Wilczka był beniaminek ligi okręgowej zespół Jurand Barciany.
Mecz był bardzo ciekawym widowiskiem i kibice zgromadzeni poza obiektem obejrzeli aż 12 bramek. Mecz zakończył się wygraną Wilczka 7:5.