Wracają powoli najlepsze ligi, ten weekend to powrót ligi okręgowej, na pierwszy ogień spotkanie Wilczka z Pisą, poprzednie spotkanie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem Wilczków 3:2.. Swoje mecze Wilki rozgrywają w miejscowości Łazdoje i .... miałem wrażenie, że drożyna gospodarzy nie dojechała na pierwsza połowę spotkania. Drużyna z Barczewa była drużyną, która więcej miała z gry, dłużej utrzymywała się przy piłce i miała o wiele więcej sytuacji bramkowych. Gdyby nie świetna postawa bramkarza gospodarzy, goście mogli prowadzić po pierwszej połowie. Co się jednak odwlecze to.... Bramka na 0:1 padła kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy, kiedy wydawało się, że goście pójdą za ciosem i strzela kolejne bramki gospodarze udowodnili, że nie wypadli sro.. tzn. wilkowi spod ogona i w krótkim czasie strzelili wyrównująca bramkę z perfekcyjnie wykonanego rzutu karnego, a za chwilę strzelili na 2:1. Wydawało się, że piłka nożna to taki sport w którym grają dwie jedenastki a wygrywa Wilkowo, po perfekcyjnie rozegranym rzucie rożnym drużna z Barczewa zdobyła wyrównująca bramkę.Do końca meczu mimo akcji dla obu drużyn wynik nie uległ zmianie. Remis 2:2 ze wskazaniem na gości.


A teraz o samym obiekcie, który jest świetny, od dużego parkingu obok boiska, z kostka brukową. Nowa i czysta trybuna krzesełkami, w kolorach drożyny gospodarzy, część trybuny kryta, czyste toalety (co nie jest niestety takie oczywiste), obok boiska plac zabaw dla pociech, catering z cenami bardzo przystępnymi, tak... herbata może kosztować 1 PLN, frytki i gofry pieczone na bieżąco. Ten obiekt jak dla mnie, może być wzorcowy dla innych obiektów. I czystość i dostępność, i atrakcje dla młodszych kibiców. Zresztą kibiców obu drużyn było sporo mimo zimnego i porywistego wiatru.
Zachęcam wszystkich do wizyty na tym stadionie, warto zobaczyć jak można zrobić kawał dobrej roboty. Polecam z całego serca.