Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. Są to święta rodzinne, pełne tradycji i zwyczajów. Właśnie z tej okazji 03.03.2018r w sobotnie popołudnie z inicjatywy Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej w Nakomiadach odbyły się wielkanocne warsztaty plastyczne. Rodzice wraz z dziećmi z wielkim zaangażowaniem ozdabiali styropianowe jajka metodą decoupage, wykonywali śliczne tulipany z filcu, zajączki z drewna i włóczki oraz tworzyli świąteczne stroiki. Wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i inwencją twórczą. W przyjaznej atmosferze czas upłynął nam bardzo szybko.
Wszystkim obecnym na warsztatach gościom, rodzicom i dzieciom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy spokojnego oczekiwania na Święta Wielkanocne!
Nasze piękne wielkanocne dekoracje będzie można obejrzeć podczas Kiermaszu Wielkanocnego, który odbędzie się tuż przed świętami w naszej szkole.
https://ketrzyn.warmia.mazury.pl/edukacja/sp-nakomiady/3116-wielkanocne-warsztaty-plastyczne#sigFreeIda7efef66a3