Dzień Dziecka w Koczarkach, przeciąganie liny     Dzień Dziecka w Koczarkach miał miejsce 20 czerwca 2021r. Na ten dzień przewidziano wiele atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, gipsowe figurki do pokolorowania, balony do tworzenia różnych rzeczy.Była też wata cukrowa , popcorn, słodycze. Ogromną radość sprawiła Straż Pożarna z Karolewa, która przyjechała z wielkim zapasem wody. Dzieci mogły zapoznać się ze sprzętem strażackim, a także schłodzić się próbując sił przy wężu. Bardzo dziękujemy!
Przechadzający się tygrysek przypadł dzieciom do serduszka i każde chciało mieć z nim zdjęcie.


Nie obeszło się również bez rywalizacji sportowych np. przeciąganie liny, wyścig w workach, skoki na skakance, walka na balony, bieg kelnera i inne.


Z wielką radością gościliśmy Wójta Gminy Kętrzyn P. Pawła Bobrowskiego z rodziną, Dyrektor GOKu P. Martę Szmyd, Radną P. Mirosławę Katiuszyn, Sołtysa Koczarek P. Kazimierza Korzeniewskiego. Bardzo dziękujemy gościom za słodycze i bańki mydlane.


Uwieńczeniem naszej zabawy była wizyta motocyklistów. P. Artur Stańko wraz ze swoimi kolegami pokazał jak piękne są to maszyny. Bardzo dziękujemy za wizytę.
Serdeczne podziękowania Kasi i Krzyśkowi za pomoc w organizacji. Bardzo dziękuję rodzicom za to , że chcieli być razem z nami. Szczególne podziękowania składam dzieciom, że tak licznie przybyły, a uśmiechy na ich ustach stanowiły dowód, że warto było!