GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

       Oj działo się, działo…
Zaczęliśmy od Balu karnawałowego który odbył się 19 stycznia. Atrakcyjne zabawy zapewniła nam grupa animacyjna "Taka impreza".
Wybraliśmy się do kręgielni świetlica Nakomiady z świetlicą Koczarki. Kręgle to sport dla każdego - co więcej: każdy ma szansę w tej dyscyplinie być mistrzem. Nie trzeba specjalnej siły. Wypad na kręgle to przecież przede wszystkim świetna zabawa. Ta radość, te emocje jest nie do opisania.
28 stycznia wzięliśmy udział w Turnieju FIFA 20, świetlicę reprezentowało dwóch uczestników. Wróciliśmy dumni z dyplomami, ale za rok postaramy się być chociaż w pierwszej trójce.


Turniej tenisa stołowego odbył się u nas, w świetlicy Nakomiady. W tej dyscyplinie sportu było aż 5 kategorii, dziewczęta - zajęliśmy 5 miejsce, chłopcy 7-13 lat - zajęliśmy 5 i 7 miejsce oraz kategoria animatorki świetlic - 5 miejsce. Były emocje, zacięte walki, uśmiech na twarzach.


Czas też spędzaliśmy w kuchni, robiliśmy ciasto m. in. "galaretowa", jesteśmy małymi kucharzami. Koło Gospodyń 30 stycznia zorganizowało zajęcia plastyczno - kulinarne, dzieci z modeliny wykonały przecudne figurki. Nie obyło się bez gofrów z dżemem. Pewnego popołudnia spadł śnieg, skorzystaliśmy z zimy i ulepiliśmy bałwany, stoczyliśmy bitwę na śnieżki.
Nie mogło zabraknąć zajęć takich jak układanie puzzli, rysowanie, malowanie, wycinanie, zabaw na świeżym powietrzu, zajęć plastycznych, gier planszowych, bilard, tenis stołowy, piłkarzyki i wiele wiele innych.


Czekamy na kolejne ferie w których może spadnie więcej śniegu. I będzie dużo ciekawych atrakcji, zbieramy siły na turnieje.
Dziękujemy za udostępnienie autokaru do Kręgielni Kętrzyn dla Wójta Gminy Kętrzyn Pana Pawła Bobrowskiego oraz dla dyrektor GOK-u Pani Marty Szmyd.