GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

kamera      W dniach 25-28.05.2021 r. w świetlicy w Pręgowie odbywają się warsztaty filmowe w ramach projektu „Animacja filmowa w drodze”. Głównym celem projektu jest edukacja filmowa z zakresu edukacji plastycznej, produkcji filmu dokumentalnego, animowanego i fabularnego.
Projekt pt. „Animacja filmowa w drodze” jest finansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z programu operacyjnego Edukacja Kulturalna którego producentem wykonawczym jest Studio Filmowe EGoFILM Ewelina Gordziejuk z Warszawy.


Głównym prowadzącym warsztatów jest Eugeniusz Gordziejuk - autor projektu, Szef Produkcji Studia Filmowego EGoFILM Ewelina Gordziejuk w Warszawie. Nagrodzony przez Polski Instytut Sztuki Filmowej - Nagrodą PISF za edukację młodego widza, odznaczony odznaką honorową przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zasłużony dla kultury Polskiej” oraz medalem Zasłużony Kulturze Gloria Artis, Ekspert Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, Członek Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

Warsztaty składają się z czterodniowych zajęć, podczas których animatorzy - opiekunowie świetlic zapoznają się ze sposobami tworzenia filmów animowanych. Po teoretycznym wprowadzeniu realizują swój własny film animowany NIESPODZIANKA????????????

Rezultaty warsztatów zobaczycie Państwo już niebawem????

 

Logo MKDNiSEGoFILM LOGOTYP