GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

Prezenty dla mieszkańców DPS     W dniu dzisiejszym Paweł Bobrowski – Wójt Gminy Kętrzyn wraz z Elfami z Gminnego Ośrodka Kultury w Kętrzynie przekazał do Domu Pomocy Społecznej w Kętrzynie 75 świątecznych upominków pełnych magii i ciepłych życzeń, które zostały przygotowane przez dzieci ze świetlic wiejskich z terenu gminy oraz opiekunów z GOK w Kętrzynie.
W DPS w Kętrzynie mieszka 75 osób, które oprócz często słabego zdrowia zmagają się z samotnością. A teraz w czasie pandemii świat zupełnie ograniczył ich do własnych pokoi. Przez podarowanie niewielkich własnoręcznie wykonanych prezentów okazujemy, że o nich pamiętamy.


„Jestem z Tobą” to wspaniała akcja projektu „Okno na Świat” - Fundacji dla dzieci i młodzieży "Kółko Graniaste" która na terenie gminy Kętrzyn została zrealizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Kętrzynie. W wykonanie kartek świątecznych i stroików zaangażowały się dzieci i opiekunowie ze świetlic z terenu gminy Kętrzyn: Mażany, „Dziupla” w Pożarkach, Nowa Wieś Kętrzyńska, Linkowo, Nowa Różanka, Smokowo, Biedaszki Małe, Łazdoje, Pręgowo, Nakomiady i „Hydrofornia” w Koczarkach. Dziękujemy!