Kolejna edycja gminnych rozgrywek w halowej piłce nożnej tradycyjnie odbyła się w sali sportowej Gimnazjum Karolewo i tradycyjnie była niezwykle emocjonująca. Był to 9, ale najbardziej wyrównany z dotychczas rozgrywanych turniejów. Walka w każdym meczu toczyła się do ostatnich sekund i nie było meczów ,,do jednej bramki’’. O dramaturgii turnieju świadczą też wyniki. Gdy w pierwszym meczu zeszłoroczny mistrz – Karolewo uległ zespołowi ze Smokowa nikt nie przypuszczał, że Karolewo obroni tytuł. Kto widział dwie kontuzje w zespole Wilkowa w ich inauguracyjnym meczu z Nowa Różanka, ten także nie wierzył w walkę tego zespołu o zwycięstwo w turnieju – zakończone ostatecznie II miejscem.


Na dobry poziom turnieju wpływają nowi zawodnicy dochodzący do rozgrywek. W tym roku wiek oldboja osiągnęli m.in.: były piłkarz Wilczka Mariusz Rogalski i były zapaśnik Orła Karolewo Paweł Bobrowski!


Zespołów grających było tylko 4. Ale składały się one z zawodników z całej Gminy. Grające w turnieju drużyny to ,,firmy’’ wyszukujące ,,talenty’’ w całej Gminie!


Nagrody dla najlepszych zawodników poszczególnych drużyn otrzymali:


- Andrzej Bielski Karolewo;
- Artur Biarda Wilkowo;
- Jerzy Lubelski Smokowo;
- Andrzej Kolasiński Nowa Różanka.


Nagrodę najlepszego zawodnika turnieju odebrał bramkarz Wilkowa Jarosław Charkot.

Wyniki turnieju:

Smokowo – Karolewo 3:1
Wilkowo – Nowa Różanka 3:2
Smokowo – Nowa Różanka 2:2
Karolewo – Wilkowo 2:1
Wilkowo – Smokowo 4:3
Karolewo – Nowa Różanka 3:1


1. Karolewo 6 pkt. 6:5 /2:1/
2. Wilkowo 6 pkt. 8:7 /1:2/
3. Smokowo 4 pkt. 8:7
4. Nowa Różanka 1 pkt. 5:8