GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

       2 czerwca 2019 r. w świetlicy wiejskiej w Koczarkach odbyła się zabawa z okazji Dnia Dziecka. Bardzo cieszymy się, że pogoda nam dopisała, ponieważ impreza mogła odbyć się na placu koło świetlicy.
Główną atrakcje stanowiły dmuchane zjeżdżalnie, gdzie jedna z nich sięgała do bocianiego gniazda. Takie rarytasy jak: wata cukrowa w różnych kolorach oraz popcorn wywoływały uśmiech na twarzy dzieci oraz dorosłych. Licznie przybyłe dzieci oraz mieszkańcy mogli także pomalować twarze za co odpowiedzialni byli młodzi zdolni czyli Wioleta Jachimczyk oraz Bartosz Kwaśniewski. Z kolei Kasia Łuba dbała o to, aby dzieciom nie brakowało farby podczas malowania na streczu. Był to wspaniały, pełen atrakcji i doznań dzień.


Serdecznie dziękujemy za pomoc w organizacji i obecność Sołtysowi Koczarek Kazimierzowi Korzeniewskiemu. Pani Dyrektor GOK-u Marcie Szmyd za ufundowanie upominków oraz obecność podczas zabawy. Panu Wójtowi Gminy Kętrzyn Pawłowi Bobrowskiemu za przybycie, mimo nawału zajęć i słodki poczęstunek. Pani Radnej Gminy Kętrzyn Mirosławie Katiuszyn za przybycie oraz słodki poczęstunek.


Wszystkim mieszkańcom, a w szczególności dzieciom za tak liczne przybycie oraz świetną zabawę.