GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

      Dzień Dziecka, jaka jest to frajda obchodzić ją co roku. Kto by nie chciał znów na jeden moment zostać dzieckiem? W Nakomiadach w dniu 8 czerwca, zorganizowaliśm taki dzień. Atmosfera nas nie opuszczała, bawiliśmy się świetnie. Mieliśmy zapiekanki, frytki, kąpot, ognisko, słodycze i najważniejsze wata cukrowa, oj jej nie mogło zabraknąć.
Konkurencje (nie wszystkie udało się przeprowadzić☹️ ale spokojnie dokończymy je na świetlicy??). Pierwszą konkurencją jaką mieliśmy były wyścigi w workach, ach co za emocje nam towarzyszyły.


Kolejną zabawą były: talerzyk i piłeczka, przeciąganie liny, bieg kelnera, królewskie kręgle, piegusek. Najciekawsza zabawa. Mieliśmy ogromną "skrzynię skarbów", która była zamknięta na 3 cyfrowy szyfr. Trzeba było rozwiązać zadania matematyczne (troszkę sprawiły problemu, ale wspólnymi siłami daliśmy radę?). Ostatnią cyfrą do kodu była zagatka - Jaka to jest cyfra? Ptaki ją rysują, gdy do ciepłych krajów od nas odlatują? (z tym nie było najmniejszego problemu). Udało się, szyfr rozwiązany.
Dzień Dziecka spędziliśmy na wesoło, uśmiechnięte dzieci to szczęśliwe dzieci.

(Za tą ulewe z silnym wiatrem, przepraszamy. Nie mieliśmy na nią wpływu.)

Dziękujemy za pomoc w organizacji Radzie Sołekiej. Również Gminnemu Ośrodków Kultury w Kętrzynie za sfinansowanie nagród. Także dla Pana Wójta za odwiedziny.
Dziękujemy!!!