GMINNY OŚRODEK KULTURY  

   Kontakt:gok
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
pokój nr 20

Marta Szmyd – dyrektor GOK
tel. 089 751 24 74 wew.20
fax. 089 751 27 46
e-mail: gok@gminaketrzyn.pl

O GMINNYM OŚRODKU KULTURY

INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH w GOK

     Pobyt dzieci w świetlicy okazał się atrakcyjnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Z wakacyjnego harmonogramu naszej świetlicy najbardziej przypadły dzieciom gry, zabawy na świeżym powietrzu a w szczególności: indiańskie podchody, gra 50, szukanie skarbu, tor przeszkód, zbijak, bitwa na balony wodne, graliśmy w piłkę ręcznikową, limbo oraz gumę.
Podczas gorszej pogody zajęcia odbywały się na świetlicy. Dwa razy w tygodniu odbywały się zajęcia kulinarne. Piekliśmy ciasta, babeczki, gotowaliśmy zupy, robiliśmy naleśniki, frytki, pizze oraz spagetti. Graliśmy również w gry stolikowe, karciane hitem tegorocznych wakacji była gra państwa miasta oraz uno. Odbył sie także świetlicowy turniej tenisa stołowego.


Byliśmy w kinie na czwartej części Toy Story, później każde dziecko w świetlicy zrobiło swojego przyjaciela śmieciaka. Uczestniczyliśmy w różnych wydarzeniach kulturalnych m.in. w festynie w Nowej Wsi Kętrzyńskiej, Sławkowie, w festiwalu kolorów oraz graliśmy w gry bez prądu w Czernikach.

Rozpoczęliśmy również projekt Fundacji Kółko Graniaste Eko-wakacje.
Wakacje minęły nam szybko i bardzo intensywnie.