W dniu 19.11.2016 w Gołdapi rozegrano II kolejkę rozgrywek wojewódzkich w piłkę siatkową – kategorii młodziczek. W tym sezonie w tej kategorii występuje drużyna LUKS „Wilczek” Wilkowo. Ligowe rozgrywki rozpoczęliśmy w 4 grupie. W tym roczniku (2002 i młodsze) występuje 15 zespołów z całego województwa. Podzielone są na V grup w których rozgrywa się turnieje w systemie „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Zwycięzca turnieju awansuje do wyższej grupy a ostatnia drużyna spada do niższej.

 


Po pierwszym turnieju zajęliśmy w IV drugie miejsce i nie awansowaliśmy wyżej. Jednak już w kolejnej rundzie wywalczyliśmy 1 miejsce i dostaliśmy się do wyższej grupy III.
W Gołdapi graliśmy z MKS MOSiR Kętrzyn; UKS Olimp Bartoszyce 2; UKS Jantar Gołdap i wygraliśmy wszystkie mecze 2:0.


W kolejnej turze 26.11.2016 wyjeżdżamy do Lidzbarka Welskiego, gdzie przeciwnikami będą: LKS WEL Lidzbark; UKS „Bociek” Górowo Iławeckie; UKS „Green Volley” Ełk.


Drużyna z Wilkowa gra w składzie:


Dębska Iga; Koch Anastazja; Konarska Klaudia; Korpalska Magda, Kuberska Kornelia; Lisek Oliwia; Obolewicz Weronika; Sachryń Wiktotria; Siemaszko Julia; Wojciechowska Maja; Siemaszko Pola – kapitan drużyny. Trenerem jest Edward Szudzich.