W dniu 03.12.2016 w Wilkowie rozegrano IV kolejkę rozgrywek wojewódzkich w piłkę siatkową – kategorii młodziczek - rocznik 2002 i młodsze. W Wilkowie gościliśmy zespoły: MKS MOSiR Kętrzyn I; UMKS FPP Mikro Ełk; UKS GrenVolley Ełk II. Po zaciętych bojach zwyciężyliśmy wszystkich przeciwników i wywalczyliśmy po raz drugi w tym sezonie awans do III grupy.
W kolejnej turze 14.01.2017 wyjeżdżamy do Lidzbarka Welskiego, gdzie przeciwnikami będą: LKS WEL Lidzbark; UKS „Bociek” Górowo Iławeckie; UKS oraz MOSiR Giżycko.


Po piątym (ostatnim przed finałami) turnieju obowiązuje dodatkowa zasada baraży (mecz i rewanż) pomiędzy zespołami spadającymi i awansującymi w grupach. Dopiero po ostatecznym ustaleniu składów grup, zostaną rozegrane mecze o konkretne miejsca w lidze.


Drużyna z Wilkowa gra w składzie:
Dębska Iga; Koch Anastazja; Konarska Klaudia; Korpalska Magda, Kuberska Kornelia; Lisek Oliwia; Obolewicz Weronika; Sachryń Wiktotria; Siemaszko Julia; Wojciechowska Maja; Siemaszko Pola – kapitan drużyny. Trenerem jest Edward Szudzich.