W sobotę 7 grudnia 2019r. w Giżycku odbył się - Mikołajkowy Turniej Mini Siatkówki w kategorii „Trójek” dziewcząt, w którym uczestniczyło 9 drużyn:
1. UKS „Czwórka” Giżycko 1;
2. UKS „Czwórka” Giżycko 2;
3. KS „MOSiR” Giżycko 1;
4. KS „MOSiR” Giżycko 2;
5. KS „MOSiR” Kętrzyn 1;
6. KS „MOSiR” Kętrzyn 2;
7. KS „Set” Wasilków;
8. LUKS „Wilczek” Wilkowo;
9. Wydminy.


Niestety nie dojechała drużyna „Salos” Ełk. Rozgrywki rozpisano na dwie grupy i grano systemem „każdy z każdym”. Wilczek trafił do grupy B razem z MOSiR Kętrzyn 1 (1-2), Czwórka Giżycko 2 (2-0) i MOSiR Giżycko 2 (2-0) i zajmując II miejsce w grupie za MOSiR Kętrzyn 1 awansował do finałowej czwórki. W rundzie finałowej zespoły również grały w grupach systemem „każdy z każdym”. Tutaj poziom się wyrównał i jedynie MOSiR Giżycko 1 zdecydowanie się wyróżniał. Nasze dziewczęta poradziły sobie dobrze z emocjami i tremą i w meczach potrafiły pokazać swoje umiejętności i doświadczenie (wyniki Wilkowo z: MOSiR Giżycko 1 0:2; SET Wasilków 2:1; MOSiR Kętrzyn 1 2:1), co dało im dwie wygrane i jedną porażkę. Ostatecznie zajęły wysokie II miejsce w mocno obsadzonym turnieju.


Dziewczęta grały w składzie:
1. Fydrych Amelia;
2. Goleń Daniela;
3. Klecan Sonia;
4. Radawiec Joanna.


Trenerem zespołu jest Edward Szudzich
Już za tydzień 15 grudnia dziewczęta wyjeżdżają na kolejny turniej do Starogardu Gdańskiego a później 4-5 stycznia 2020r. do Grudziądza.