×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: [ROOT]/images/sport/siatka/gizycko.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/sport/siatka/gizycko
×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but sport/siatka/gizycko is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Zdjęcie drużyny siatkarek z Wilkowa      W dniach 19-20.09.2020 w COS Giżycko odbył się II Ogólnopolski turniej piłki siatkowej dziewcząt w kategorii młodziczek. Do grona 10 drużyn zaproszony został zespół z Wilkowa.
W pierwszym dniu podzielono zespoły na dwie grupy po 5 zespołów i rozegrano mecze grupowe systemem „każdy z każdym”.
LUKS „Wilczek” Wilkowo wystąpił w grupie A i zagrał z zespołami:
• MOSiR Kętrzyn II 2:1
• UKS Set Wasilków 2:1
• UKS Start Szepietowo 2:0
• MOSiR UKS Czwórka Giżycko 0:2


W grupie B grały: OTPS Nike Ostrołęka; Green Volley Ełk; UKS Olimpik Mońki i MOSiR Kętrzyn I
Po meczach grupowych „Wilczek” uplasował się na miejscu 2 w grupie i awansował do grupy finałowej. Następnego dnia w walce o finał walczyliśmy ze zwycięzcą grupy B - OTPS Nike Ostrołęka. Niestety różnica poziomów była bardzo znacząca i gładko zakończyliśmy mecz przegraną 0:2. Kolejny mecz o III miejsce zagraliśmy z zespołem Green Volley Ełk i tu również nie daliśmy rady przeciwnikom przegrywając 0:2. Ostatecznie uplasowaliśmy się na IV miejscu co stawia nas dość wysoko w turnieju, lecz poziom naszej gry był daleki od planowanego.
Turniej pozwolił na obserwację własnej gry prowadzonej przeciwko nie znanym drużynom i był dobrym sprawdzianem przed rozgrywkami ligowymi, które niebawem się rozpoczną. Mamy dużo materiału do analizy i pracy do wykonania aby zdążyć przed sezonem.


Było dużo grania, sportowych emocji. Dla niektórych dziewcząt to był debiut w kategorii młodziczka. Naszą najlepszą zawodniczką została Sonia Klecan pomimo, iż jeszcze w tym sezonie będzie mogła startować w rozgrywkach dla najmłodszych Kinder +Sport.


Ostateczna kolejność:


I miejsce MOSiR UKS Czwórka Giżycko
II miejsce OTPS Nike Ostrołęka
III miejsce Green Volley Ełk
IV miejsce LUKS Wilczek Wilkowo
V miejsce UKS Olimpik Mońki
VI miejsce MOSiR Kętrzyn I
VII miejsce UKS Start Szepietowo
VIII miejsce MOSiR Kętrzyn II
IX miejsce UKS Set Wasilków
X miejsce Czwórka Giżycko


Podczas ceremonii zakończenia Ogólnopolskiego Jesiennego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt uhonorowano wyróżniające się zawodniczki. Za najbardziej wartościową siatkarkę uznano Maję Kobielską (UKS Czwórka Giżycko I), a statuetki dla najlepszych zawodniczek poszczególnych drużyn powędrowały do Mai Skupień (UKS Czwórka Giżycko I), Zuzanny Samsel (OTPS Nike Ostrołęka), Wiktorii Surażyńskiej (Green Volley Ełk), Soni Klecan (LUKS Wilczek Wilkowo), Aleksandry Rafałowskiej (UKS Olimpik Mońki), Wiktorii Mandziuk (MOSiR Kętrzyn I), Zuzanny Bauer (UKS Start Szepietowo), Julii Klepadło (MOSiR Kętrzyn II), Aleksandry Kruszewskiej (UKS Set Wasilków) i Alicji Maliszewskiej (UKS Czwórka Giżycko II).

Nasz zespół wystąpił w składzie:
Rutkowska Aleksandra – kapitan; Biełaga Ewa; Całuch Patrycja; Ejsmot Wiktoria; Klecan Sonia; Masna Amelia; Siewruk Aleksandra; Wołowik Julia; Zalewska Magdalena; Zalewska Wiktoria.

Trenerem zespołu jest Edward Szudzich
W sobotę 26.09. 2020 siatkarki LUKS „Wilczek” Wilkowo wyjeżdżają na kolejny turniej do Gołdapi, ale tam zmierzą się ze starszym od siebie o dwa lata rocznikiem 2004 i zagrają na wyższej - seniorskiej wysokości siatki.

 

 

{gallery}sport/siatka/gizycko{/gallery}